2019-06-05 09:50 Suszek Karolina
projekt kariera

Projekt: Kariera! Warsztaty rozwojowe - Komunikacja z pracodawcą - Zmiana terminu!

warsztat rozwojowy projekt kariera pracodawcy

Podczas warsztatów:

1. będziesz stosował/a znane Ci zasady komunikacji w kontekście m.in. autoprezentacji (także tej, która odbywa się w mailach, mediach społecznościowych), negocjacji, networkingu,
  2. przyjrzysz się podejmowanym przez Ciebie strategiom komunikacyjnym i ocenisz na ile są efektywne,
  3. przećwiczysz w bezpiecznych warunkach ważne dla Ciebie sytuacje kontaktu z pracodawcą / rekruterem.

Po warsztacie będziesz mieć możliwość kontynuacji pracy z konsultantem Biura Karier w zakresie dostosowania Twoich dokumentów do aplikacji i Twojej ścieżki rozwoju.

Zgłoś się na warsztaty Projekt: KARIERA!

Wypełnij formularz*

Kiedy: 10.07.2019 r. godz. 10.00 - 16.00

Gdzie: Uniwersytet SWPS, sala S102

Wydarzenie Facebook

Warsztat poprowadzą: Olga Kożuchowska i Szymon Niemiec

Olga Kożuchowska - kierowniczka Biura Karier, doradczyni zawodowa i trenerka. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami, zespołem oraz prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Szymon Niemiec - specjalista Biura Karier, coach i trener umiejętności miękkich. Zafascynowany światem konstruktów osobowościowych i ich wpływem na codzienne życie człowieka.

*W przypadku dużej liczby zgłoszeń zorganizujemy kolejny warsztat w innym terminie.

Czekaj, czekaj! To jeszcze nie wszystko!

Rozpoczęcie przygody zwanej karierą na warsztatach daje Ci możliwość kontynuowania jej w ramach indywidualnej ścieżki rozwojowej dopasowanej do Twoich potrzeb. Zobacz co na Ciebie czeka:

1. Ocena predyspozycji zawodowych za pomocą standaryzowanych narzędzi

2. Informacja zwrotna wraz z omówieniem wyników testu

3. Indywidualny plan rozwoju zawodowego

4. Pogłębiona analiza oraz konsultacja CV, LM oraz profili w mediach społecznościowych

5. Rekomendowane oferty pracy, praktyk i staży

Zapraszamy Cię do zaplanowanego wkraczania na ścieżkę zawodową!

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS

>>Rekrutacja i potwierdzenie obecności<<

Warsztat kierujemy do wszystkich studentów/ek naszej uczelni bez względu na rok i kierunek studiów. W trosce o komfort pracy uczestników - liczba miejsc jest ograniczona.

Jako zakwalifikowanie do udziału uznajemy wiadomość e-mail przesłaną z adresu: biurokarier@swps.edu.pl z zaproszeniem do udziału w warsztacie na ok. tydzień przed wydarzeniem.

Potwierdzeniem udziału w warsztacie przez uczestnika jest zwrotna wiadomość e-mail o treści "Potwierdzam". Zapisy bez potwierdzenia (zarówno przez BK, jak i uczestnika) oznaczają brak możliwości udziału w warsztacie.

>>Rezygnacja z udziału w warsztacie<<

Jeżeli zostaniesz zaproszony/a do udziału w warsztacie, a nie będziesz mógł/a z niego skorzystać - daj nam o tym znać! Dzięki temu Twój kolega lub koleżanka z Uczelni będzie miała szansę wziąć w nim udział.

Uczestnicy, którzy mimo zaproszenia do udziału przez BK oraz wysłania wiadomości potwierdzającej udział nie pojawią się na wydarzeniu zostaną wpisani na listę studentów/ek, którzy nie będą kwalifikowani do kolejnych wydarzeń Biura Karier.