2019-04-01 11:33 Suszek Karolina
philips

E-commerce: Jak przejść przez świat digitalowej rewolucji?

ecommerce konkurs gra philips digital marketing
Interesujesz się marketingiem? Chciałbyś / chciałabyś zajrzeć do świata E-commerce od innej strony niż robią to konsumenci? Na warsztatach nie tylko dostaniesz niezłą dawkę wiedzy od praktyków, ale również pogłówkujesz nad realnymi case’ami z osobami, które tak jak Ty, chcą wiedzieć więcej!

Philips Careers we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu SWPS zaprasza na wydarzenie:

E- commerce: Jak przejść przez świat digitalowej rewolucji i którą ścieżkę wybrać?

Wydarzenie odbywa się w siedzibie firmy Philips: Al. Jerozolimskie 195B, Warszawa

Startujemy: 16.04.2019 (wtorek), godz. 12:30 (sprawdź zasady rekrutacji - poniżej)

Plan działania:

12:30 – 12:50 Poznajmy się! Dzielimy się na 3-5 osobowe zespoły, które będą wspólnie pracować nad osiągnięciem celu gry. Przygotujcie na ten czas wszystkie zasoby kreatywnego myślenia!

12:50- 13:30 Podsumowanie gry i krótki wstęp merytoryczny do praktycznej części warsztatów. Poznacie tajniki świata digitalowej rewolucji. Gdzieś w międzyczasie znajdziemy czas na lunch, także nie martwcie się, nie będziecie pracować głodni!

13:30 Startujemy z praktycznymi warsztatami! W grupach będziecie pracować nad kartą zaproponowanego przez nas produktu. Trzy tury pracy zespołowej, przerywane krótkimi przerwami i konsultacjami z mentorami. W zależności od zespołu, ta część powinna potrwać od 2-2,5h.

Mentorzy:

Tomasz Tarasiuk - magister stosunków międzynarodowych i inżynier towaroznawstwa, od 2010 roku zaangażowany w obszary marketingowe w różnych firmach. Z Philipsem od prawie 4 lat.

Paweł Kłopotowski - Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego, od prawie 9 lat w marketingu, od zawsze w działce Digital/ eCommerce. Od października 2017 walczy w Philipsie.

Jerzy Obreczarek - podobno Inżynier Informatyki, ale życiowo związał się z najpierw z mediami, potem z marketingiem. W Philipsie już prawie 5 lat.

Dlaczego warto poświęcić nam tyle Twojego czasu?

Interesujesz się marketingiem? Chciałbyś/ chciałabyś zajrzeć do świata eCommerce od innej strony niż robią to konsumenci? Na naszych warsztatach nie tylko dostaniesz niezłą dawkę wiedzy od praktyków, ale również pogłówkujesz nad realnymi case’ami z osobami, które tak jak Ty, chcą wiedzieć więcej.

Jak aplikować? To takie proste!

Prześlij swoje CV i odpowiedź na jedno pytanie: Jakie narzędzia komunikacji internetowej wykorzystałbyś/wykorzystałbyś przy wprowadzeniu nowego blendera ręcznego? na adres mailowy: urszula.osipuk@philips.com

Wrócimy do Ciebie z informacją, czy zakwalifikowałeś/ aś się na nasze warsztaty.

Zaproszenie kierowane jest do Studentów i Studentek Uniwersytetu SWPS