2019-03-20 16:26 Suszek Karolina
praca w środowisku międzykulturowym

Praca w środowisku międzykulturowym - spotkanie z rekruterem

praca kariera środowisko międzynarodowe rekrutacja
Praca w środowisku międzykulturowym - wymagania kompetencyjne pracodawców. Spotkanie poprowadzi Pan Rafał Jatczak, doświadczony rekruter, aktualnie Team Leader, Talent Acquisition EMEA w CWT. Spotykamy się we wtorek 26.03.2019 r. o godz. 10.00 - 11.30 w sali S102

Drodzy Studenci, Drogie Studentki,

Zapraszamy Was na spotkanie:

Praca w środowisku międzykulturowym - wymagania kompetencyjne pracodawców

Zakres tematyczny:

1. Czym jest kompetencja dla pracodawcy?

2. Różnice pomiędzy kompetencjami, umiejętnościami oraz kwalifikacjami

3. Kompetencje niezbędne na rynku pracy

4. Czym są kompetencje międzykulturowe?

5. Sposoby zarządzania różnorodnością i integracją w firmie

Korzyści z udziału w spotkaniu:

* Dowiesz się czym są kompetencje międzykulturowe

* Dowiesz się jakie kompetencje są pożądane i niezbędne na rynku pracy

* Uzyskasz wiedzę na temat tego, jak zarządza się różnorodnością w firmie

Spotykamy się we wtorek 26.03.2019 r. o godz. 10.00 - 11.30 w sali S102

Spotkanie poprowadzi Pan Rafał Jatczak:

"Od wielu lat zajmuję się rekrutacją. Dopasowuję odpowiednich kandydatów do firm poszukujących pracowników i właściwe firmy do kandydatów – ekspertów, specjalistów w swoich branżach. Na swojej drodze miałem okazję spotkać setki osób poszukujących swojej drogi zawodowej. Często zagubionych, z wątpliwościami i pytaniami. Takich, którzy jak większość z nas, postępuje szablonowo. Również w swoim profesjonalnym życiu".

Kim jestem? Rafał Jatczak. Magister Nauk Ekonomicznych – absolwent Zarządzania i Marketingu oraz Zarządzania o specjalności Edukacja i Doradztwo. Praktyk związany z branżą HR od 2008 r. Pierwsze kroki stawiałem jako rekruter i coach sił sprzedaży. Wiele lat współpracowałem z polskimi oraz międzynarodowymi firmami doradztwa personalnego oraz agencjami pracy tymczasowej. Rekrutując oraz pełniąc funkcję HR Business Partnera dla klientów z całego świata. Zarządzam zespołem, prowadzę szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne i ciągle myślę co by tu jeszcze zdziałać na tym rynku pracodawcy i kandydata. Aktualnie Team Leader, Talent Acquisition EMEA w Carlson Wagonlit Travel.

Więc oto jestem! Specjalizuję się w obszarze rekrutacji, zarządzaniu zespołem, doradztwa zawodowego, szkoleń, consultingu, prawa pracy, kadr, płac i analiz HR.

Zapraszamy Cię do wypełnienia poniższych pytań, aby zarezerwować miejsce na spotkaniu: Formularz

Następnie oczekuj na wiadomość potwierdzającą udział w wydarzeniu przesłany z adresu: biurokarier@swps.edu.pl

Cieszymy się, że jesteś z nami!

Zespół Biura Karier