2019-03-04 10:10 Suszek Karolina
job dating

Job Dating z Accenture Operations

kariera dating job accenture
Jeśli chcesz się przekonać, które stanowisko będzie dla Ciebie „tym jedynym”, zrób test zawodowego dopasowania na www.jobdating.pl i odwiedź nas 12.03.2019 r. godz. 9.00 - 17.00 podczas Job Datingu SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym.

⏩ Jesteś zawodowym singlem?

⏩ A może obecna praca łamie Ci serce?

Jeśli chcesz się przekonać, które stanowisko będzie dla Ciebie „tym jedynym”, zrób test zawodowego dopasowania na www.jobdating.pl i odwiedź nas podczas Job Datingu SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym.

Przynieś swoje CV, spotkaj się z rekruterem podczas indywidualnej sesji i przekonaj się, czy Accenture Operations i Ty jesteście sobie pisani!

12.03.2019 r. godz.: 9.00 - 17.00, Hol główny

Test dopasowania przed spotkaniem?

www.jobdating.pl

Sprawdź daty wszystkich wydarzeń Job Dating:

www.jobdating.pl/events

Chcesz się dowiedzieć więcej o Accenture?

www.careers.accenture.com

---------------------------

[ENGLISH VERSION]

⏩ Are you single in professional life?

⏩ Is your current job breaking your heart?

If you want to find out which position will be your One and Only, take the job matching test at www.jobdating.pl and visit us during the Job Dating event at the SWPS University of Social Sciences and Humanities.

Bring your CV, meet up with a recruiter during an individual session and have a crash on job opportunities in Accenture Operations!

12.03.2019, 9.00 - 17.00, Mail hall

How about job matching test before the meeting?

www.jobdating.pl

Check the dates of other Job Dating events:

www.jobdating.pl/events

Would you like to learn more about Accenture?

www.careers.accenture.com