2019-01-11 10:25 Użytkownik usunięty
swps

Zostały Ci dwa semestry do końca studiów?

biuro karier, rozwój, doradztwo, praca
Szanowna Studentko, Szanowny Studencie! Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie, którego celem jest wsparcie studentów i studentek w planowaniu kariery zawodowej oraz rozwijaniu kompetencji związanych z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy.

Oferujemy doradztwo zawodowe, doradztwo z zakresu przedsiębiorczości oraz warsztaty "Projekty Biznesowe" i "Biznes Manager".

Szczególnie zapraszamy studentów i studentki ostatnich dwóch semestrów studiów wszystkich kierunków. Każda osoba uczestnicząca w projekcie wykona profesjonalny test badający osobowość i predyspozycje zawodowe oraz wraz z doradcą wypracuje Indywidualny Plan Działania, który będzie wsparciem w realizacji celów zawodowych.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w projekcie prosimy o wypełnienie FORMULARZA.

W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt:

biurokarier@swps.edu.pl,

22 517 99 62, 22 517 98 32.

Projekt "Rozwój potencjału Biura Karier SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego" realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.