2018-11-15 14:48 Suszek Karolina
SCD

Scandinavian Career Day - Zapraszamy!

scandinavian career day targi pracy kariera praca
Drodzy studenci i studentki, Skandynawia dla jednych to cel ciekawych podróży, innym zawsze kojarzyła się będzie ze szczególnego rodzaju umową społeczną i welfare state, jeszcze innym z Wikingami. Cały świat zna fiordy, Ikeę, Bergmana i Ibsena. W ciągu ostatnich lat obserwuje się wyraźny wzrost zapotrzebowania na pracę z językami skandynawskimi, a kandydaci podkreślają skandynawski model wartości w pracy, który jest dla nich dodatkową motywacją. W trakcie pierwszego Skandynawskiego Dnia Kariery na Uniwersytecie SWPS chcemy przyjrzeć się temu zjawisku i ze specjalistami i praktykami porozmawiać o tym, jakie kompetencje prócz językowych mogą ułatwić pracę w ramach tego szczególnego obszaru językowego. W jaki sposób biegła znajomość niszowego języka umożliwia doświadczanie danej kultury, wpływanie na nią oraz stwarzanie sobie możliwości pracy.
Drodzy studenci i studentki,

Wydarzenie odbędzie się 29. listopada w godzinach 10.00 -14.00 na Uniwersytecie SWPS w sali S303

• panele dyskusyjne
  • warsztaty z praktykami biznesu
  • konsultacje z przedstawicielami firm i organizacji studenckich
  • strefa chillout z pyszną kawą

Szczegółowy program wydarzenia.

Zapisy trwają do 20 listopada 2018 roku.

W celu zarezerwowania miejsca na warsztacie prosimy o wypełnienie formularza.

Organizatorzy:
Katedra Skandynawistyki