2018-10-31 09:50 Użytkownik usunięty
Photo by Luke Michael on Unsplash

Praktyki w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ

praktyki
Uprzejmie informujemy o możliwości podjęcia przez Studentów i absolwentów Uniwersytetu współpracy z Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie w ramach o pracę, umowy o praktykę absolwencką lub umowy o praktykę studencką.

Uprzejmie informujemy o możliwości podjęcia przez Studentów i absolwentów naszego Uniwersytetu współpracy z Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie w ramach o pracę, umowy o praktykę absolwencką lub umowy o praktykę studencką.

Przedmiotowa inicjatywa ma na celu ułatwienie absolwentom i studentom uzyskania doświadczenia zawodowego i nabywania umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania pracy oraz tworzenie osobom poszukującym pracy warunków do aktywizacji zawodowej. Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie w ramach przedmiotowej inicjatywy uzyskuje istotne wsparcie w realizacji ustawowych celów oraz ma możliwości rozeznania się w umiejętnościach i oczekiwaniach potencjalnych kandydatów do pracy poprzez zapoznanie ich z procesami i specyfikacją pracy wielu odcinków: administracji sądowej, kuratorskiej służby sądowej, sprawowania wymiaru sprawiedliwości.

Wszystkim zainteresowanym ofertą współpracy Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie zapewniamy nowoczesne środowisko pracy, przyjazną atmosferę pracy lub odbywania praktyk oraz elastyczność w zakresie czasu pracy lub zasad organizacji praktyk. Zarówno w ramach stosunku pracy, jak i programu praktyk istnieje możliwość ustalenia indywidualnego rozkładu czasu pracy, jak również zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy, co – jak myślimy – pozwoli pogodzić Studentom uczestnictwo w zajęciach i obowiązki pracownicze.

Wobec powyższego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym zaproszeniem do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy udostępnionymi na stronie internetowej sadu www.srpragapolnoc.pl/bip w zakładce: Oferty pracy. Zasady organizacji i odbywania praktyk dostępne są na stronie internetowej sądu www.srpragapolnoc.pl/bip/ w zakładce: Praktyki i staż.

Zdecydowanych do podjęcia współpracy zapraszamy do złożenia aplikacji w Oddziale Kadr Sądu rejonowego dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie, ul Terespolska 15 a, p. 724, VII piętro. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Kierownik oddziału Kadr Sądu – osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu 022-50-91-133.