2018-10-24 08:54 Użytkownik usunięty
Fundacja ŚTP

Korpo czy własny biznes? - warsztaty z firmą GI-Groups

światowy tydzień przedsiębiorczości, wydarzenie
Szanowni Państwo, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w najbardziej inspirującym tygodniu w roku. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój i podejmowanie biznesowych inicjatyw oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych. Organizowany od 2008 roku w 170 krajach. Biuro Karier Uniwersytetu SWPS jest partnerem wydarzenia od kilku lat. Każdego roku w połowie listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizujemy bezpłatne warsztaty, szkolenia i konferencje z zakresu rozwoju zawodowego, przedsiębiorczości, budowania własnej marki etc.

Opis wydarzenia:
 W trakcie warsztatów przedstawiona zostanie analiza porównawcza - zalety i wady pracy w korporacji oraz prowadzenia własnego biznesu. Jednocześnie podczas spotkania omówione zostaną oczekiwania biznesu wobec pokolenia Y. Warsztaty zostaną zakończone badaniem i refleksją nad wyborem indywidualnej ścieżki kariery.
Prowadząca:
Katarzyna Izabela Syrówka Trener biznesu posiadająca ponad 10 lat doświadczenia na sali szkoleniowej. W toku swojej kariery zawodowej przeprowadziła ponad 600 godzin szkoleń i wykładów. Jest również ekspertką z doświadczeniem w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu strategicznym i konsultingu biznesowym. W swojej długoletniej karierze zajmowała się zarządzaniem zespołami sprzedażowymi a także rozwojem biznesu i wprowadzaniem firm na polski rynek. Posiada wysokie kompetencje managerskie oraz negocjacyjne.

Rejestracja: https://2swps-warszawa-tp2018-w.konfeo.com/