staże
2018-08-27 16:49

Nabór ofert do programu stażowego

staż

Szanowni Państwo,


w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie studentów i absolwentów współpracą z organizacjami kontynujemy program staży, gdzie studenci i absolwenci będą mieli możliwość zdobywać doświadczenie pod okiem mentora.


Zachęcamy do przygotowania treści oferty stażu skierowanego do studentów/ek i absolwentów/ek Uniwersytetu SWPS w roku akademickim 2018/2019. 


Do udzialu w programie zapraszamy studentów/ki wszystkich kierunków studiów prowadzonych w Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz absolwentów/ek korzystających z usług Biura Karier.


Pełną ofertę kierunków studiów znajdziecie Państwo na stronie internetowej Uczelni www.swps.pl oraz w przygotowanym zestawieniu.

 


Dwie sekcje: Dla studenta oraz Dla pracownika Biura Karier umożliwią Państwu przygotowanie treści tak, aby zachęcić studentów i absolwentów do aplikowania oraz ułatwić pracownikom Biura Karier efektywne dopasowanie kandydatów do zgłoszonych ofert.

 

Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego

Witryna Biura Karier SWPS przechowuje lokalnie informacje w plikach cookies w celu zapamiętania uwierzytelnionej sesji użytkownika oraz zbierania informacji statystycznych o sposobie korzystania ze stron internetowych. Jeżeli nie chcesz, aby witryna Biura Kariera umieszczała te informacje lokalnie w postaci ciasteczek, zmień ustawienia swojej przeglądarki.