2018-07-17 09:20
swps

To był bardzo dobry rok akademicki!

biuro karier
A to wszystko dzięki: Ogromnemu zaangażowaniu w pracę całego naszego zespołu Biura Karier składającego się z 15 osób w całej Polsce Proaktywności i gotowości naszych Studentów i Studentek do budowania doświadczenia zawodowego w ramach praktyk i staży już podczas studiów – Podziwiamy Was! Niezwykle otwartym na współpracę pracodawcom i organizacjom partnerskim, dzięki którym jesteśmy w stanie oferować tak dużą różnorodność ofert pracy, tematów warsztatów i możliwość kontaktu z praktykami w swojej dziedzinie.

Każdego dnia napawa nas to niezwykłą energią do pracy! :)

W mijającym roku akademickim stało przed nami sporo zadań wynikających z realizacji zasadniczej misji Biura Karier tj.:

Śmiało możemy powiedzieć – zrobiliśmy to!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tej podróży!

Aktualnie planujemy działania, które będziemy realizować w nowym roku akademickim 2018/2019.

Zapraszamy do współpracy jeżeli chcesz wspólnie z nami zorganizować spotkanie/warsztat dedykowany naszym Studentom i Studentom?

1. diagnoza kompetencji w ramach doradztwa zawodowego, konsultacji dokumentów aplikacyjnych
  2. pośrednictwo pracy (publikacja ofert pracy, rekrutacja i rekomendacja kandydatów/ek)
  3. organizacja wydarzeń z pracodawcami i organizacjami, Targi Pracy “Human Skills Festival”
  4. udział w wielu zewnętrznych wydarzeniach, gdzie nieodpłatnie udzielaliśmy konsultacji m.in z tworzenia dokumentów aplikacyjnych