2018-02-22 11:26
praktyki swps

Poszukujesz praktykantów z obszaru psychologii?

praktyki
Wydział Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie zaprasza do współpracy

Do zgłaszania ofert praktyk psychologicznych zapraszamy osoby, które:

• współpracują lub współpracowały z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu SWPS, np. w ramach przedmiotu ^Zastosowania psychologii^ bądź Fakultetów lub

• chciałyby współpracować z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu SWPS i pracują w miejscu, w którym wiedza i kompetencje psychologiczne są na co dzień wykorzystywane.

Opis praktyk

• Obowiązek praktyk dotyczy studentów ostatnich lat psychologii, wszystkich specjalności

• Każda praktyka powinna trwać 90h

• Praktyka może odbywać się w:

• firmie (praktyka zewnętrzna)

• Uczelni (praktyka wewnętrzna)

• obu miejscach (praktyka mieszana)

Oferujemy

• Za każdego przyjętego na praktykę studenta firma lub Kierownik praktyki otrzyma wynagrodzenie, ustalone odgórnie przez Dziekana Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS.

• Uczelnia oferuje wsparcie podczas całego procesu zgłaszania, realizacji oraz rozliczania praktyki.

Formularz do zgłoszenia firmy

Dr Agata Jastrzębowska-Tyczkowska