Numer referencyjny
110819/2021

Stażysta/Stażystka w dziale HR

Ta oferta została przeniesiona do archiwum

Oferta ważna do
2021-07-29
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Sabrina Zdunek
Adres e-mail
hr@westwing.pl
Telefon
690407331

Pracodawca

Westwing
Lider polskiej branży e-commerce w obszarze Home & Living.

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Poszukujemy wsparcia naszego HR DreamTeam’u. Będziesz miał/miała okazję poznać od środka wiele procesów HR i pomóc nam w tworzeniu pozytywnego Candidate Experience oraz codziennej komunikacji z pracownikami.

Wymagania

  • Pierwsze doświadczenie w pracy w HR lub studia kierunkowe
  • Dokładność
  • Komunikatywność, śmiałość w kontaktach z pracownikami oraz kandydatami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Chęć nauki i zaangażowanie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość programu Canva - mile widziana
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (używamy go do codziennej komunikacji m.in. z anglojęzycznymi pracownikami)
  • Poczucie humoru i dystans do siebie
  • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru prawa pracy – mile widziane

Zadania

  • Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Prowadzenie wstępnej selekcji CV i umawianie kandydatów na spotkania
  • Stały kontakt z kandydatami (wysyłanie zadań, udzielanie informacji zwrotnej)
  • Wsparcie w przygotowywaniu komunikacji wewnętrznej, tworzeniu prezentacji
  • Udział w projektach działowych