Numer referencyjny
110815/2021

Asystent/Asystentka do Zespołu Kadr i Płac

Oferta ważna do
2021-07-23
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

                                                Lubisz prace biurowe, chcesz się rozwijać w obszarze kadr i płac? MOŻLIWE, ŻE TO WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY, APLIKUJ! Szukamy ASYSTENTA/ASYSTENTKI DO ZESPOŁU KADR I PŁAC!

CO OFERUJEMY?

• Umowa zlecenie

• Rozwój w największej firmie branży fitness

• Elastyczny grafik godzin dopasowany do ciebie

• Wsparcie całego zespołu, nie tylko na etapie wdrożenia

• Lokalizacja: Warszawa

Jeśli jesteś zainteresowany/a, zapraszamy do aplikowania: https://short.sg/a/10047674

Wymagania

  • Jesteś pasjonatem pracy biurowej, obsługa narzędzi biurowych nie jest dla Ciebie tajemnicą.
  • Jesteś studentem
  • Znasz MS Office ( w szczególności Excel)
  • Myślisz analitycznie, wyciągasz trafne wnioski oraz wykorzystujesz w codziennej pracy program Excel
  • Cenisz współpracę, umiesz pracować w zespole, chcesz się rozwijać w obszarze kadr i płac;
  • Praca w dynamicznie zmieniających się warunkach i pod presją czasu jest Twoim naturalnym środowiskiem
  • Bardzo dobrze czujesz się w kontakcie z innymi ludźmi

Zadania

  • Przygotowywanie umów zlecenia i B2B
  • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem współpracy (aneksów, wypowiedzeń, porozumień itp.)
  • Współudział przy weryfikowaniu list płac naliczanych przez zewnętrznego dostawcę usługi
  • Odpowiedzi na zapytania pracowników i współpracowników
  • Dekretacja faktur
  • Udział w projektach dotyczących administracji personalnej