Numer referencyjny
7588

STAŻ UX DESIGNER

Oferta ważna do
2021-07-07
Branża
Bankowość i usługi finansowe
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż

Pracodawca

PKO Bank Polski S.A.
W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry. Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

U nas w banku masz na dzień dobry:

umowę zlecenie na co najmniej 3 miesiące - bo od czegoś trzeba zacząć,
elastyczny czas pracy - bo rozumiemy, że nauka jest dla Ciebie ważna,
mentora - bo ktoś musi Ci pomóc stawiać pierwsze kroki w pracy.

Na tym stanowisku będziesz:
opracowywać makiety oraz prototypy rozwiązań i procesów w zakresie RWD, jak i aplikacji mobilnych,
proponować rozwiązania UX,
prezentować i argumentować je wewnątrz zespołu,
analizować i optymalizować istniejące rozwiązania i procesy w ramach kompetencji UX,
opracowywać materiały oraz uczestniczyć w prowadzonych przez bank badaniach UX,
współpracować i konsultować się z grafikami oraz developerami w trakcie tworzenia procesów i rozwiązań (w zakresie UIUX), a także z innymi działami w ramach banku (IT, Marketing, Dział Bezpieczeństwa, Produkty).

To stanowisko może być Twoje, jeśli:
interesujesz się zagadnieniami użyteczności i dostępności produktów cyfrowych,
umiesz słuchać, chcesz się uczyć, chcesz poznawać nowe rozwiązania, lubisz analizować i szukać rozwiązań,
lubisz rozmawiać z ludźmi i interesuje Cię ludzka psychologia, ale również schematy ludzkich działań lubisz współpracować z innymi ludźmi,
masz wrażliwość estetyczną,
studiujesz lub skończyłeś (-aś) studia z zakresu psychologii lub socjologii,
mile widziane zainteresowania lub doświadczenia związane z programowaniem ale również projektowaniem np. znajomość pakietu Adobe Creative Cloud.

Wymagania

  • m.in. interesujesz się zagadnieniami użyteczności i dostępności produktów cyfrowych

Zadania

  • m.in. opracowywanie makiet oraz prototypów rozwiązań i procesów w zakresie RWD, jak i aplikacji mobilnych