Numer referencyjny
006L8K

Młodszy specjalista/specjalistka ds. informatycznych narzędzi wsparcia sprzedaży

Oferta ważna do
2021-07-15
Branża
IT - programowanie
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
MARTYNA MUSIAL
Adres e-mail
martyna.musial@se.com
Telefon
+48 503 344 884

Pracodawca

SCHNEIDER ELECTRIC POLSKA SP. Z O. O.
Schneider Electric is leading the Digital Transformation of Energy Management and Automation in Homes, Buildings, Data Centers, Infrastructure and Industries. With global presence in over 100 countries, Schneider is the undisputable leader in Power Management – Medium Voltage, Low Voltage and Secure Power, and in Automation Systems. We provide integrated efficiency solutions, combining energy, automation and software. We believe that great people and partners make Schneider a great company and that our commitment to Innovation, Diversity and Sustainability ensures that LifeIsOn everywhere, for everyone and at every moment.

Jeśli interesuje Cię:

- Ciekawa praca w firmie mającej znaczący udział w rynku, z możliwościami uczestnictwa w różnych projektach (dobroczynnych, CSR, well-being)

- Buddy, mentor i szkolenia onboardingowe które pomogą Ci odnaleźć się w organizacji

- Szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych

- Możliwość rozwoju zawodowego Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Wymagania

  • Analityczne myślenie, umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • Umiejętność programowania w SQL i VBA
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość, systematyczność
  • Otwartość i komunikatywność
  • Znajomość narzędzi typu Business Intelligence będzie atutem np. QlikView, Tableau, Power BI

Zadania

  • Wsparcie dla developerów/ key userów informatycznych narzędzi wsparcia biznesu
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi i tworzenie/modyfikacja raportów oraz widoków wspierających ich potrzeby informacyjne
  • Zapewnienie spójności danych i terminowości dostarczania raportów
  • Wsparcie w utrzymaniu i rozwoju aplikacji typu Business Intelligence
  • Uczestnictwo w projektach rozwoju i optymalizacji aplikacji opartych na QlikView i innych
  • Wsparcie w tworzeniu i utrzymaniu baz danych, zarządzanie nimi i optymalizacja
  • Tworzenie dokumentacji / instrukcji dla użytkowników