Numer referencyjny
110776/2021

PRAWNIK - asystent adwokata

Oferta ważna do
2021-06-25
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
WARSZAWA

Pracodawca

adwokat Grzegorz Marek Fila
Kancelaria Adwokacka obsługująca spółki prawa handlowego, w tym zwłaszcza podmioty z branży deweloperskiej, świadcząca profesjonalne i kompleksowe usługi prawne dla rynku deweloperskiego w zakresie: prawa nieruchomości oraz prawa spółek handlowych, a w szczególności: obrót nieruchomościami, procesy inwestycyjne na rynku nieruchomości, umowy w procesie inwestycyjnym (umowy projektowe, umowy budowlane), bieżąca obsługa spółek prawa handlowego, zmiany organizacyjne w spółkach, umowy deweloperskie, cywilne spory sądowe, itp

Kancelaria Adwokacka obsługująca spółki prawa handlowego, w tym zwłaszcza podmioty z branży deweloperskiej, nawiąże współpracę ze:

  1.  studentem V lub IV roku prawa lub też absolwentem prawa albo
  2.  aplikantem adwokackim I roku prawa
zainteresowanych pracą nad zagadnieniami prawa nieruchomości oraz prawa spółek handlowych, a w szczególności: obrotem nieruchomościami, procesami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości, umowami w procesie inwestycyjnym (umowy projektowe, umowy budowlane), bieżącą obsługą spółek prawa handlowego, zmianami organizacyjnymi w spółkach, kwestiami deweloperskimi, cywilnymi sporami sądowymi, itp.

Zapewniamy:

1. konkurencyjne wynagrodzenie

2. regularne godziny pracy bez nadgodzin

3. merytoryczną opiekę doświadczonych adwokatów (studentów i absolwentów zatrudniamy przede wszystkim, by ich nauczyć praktycznych aspektów wykonywania zawodu adwokata)

Wymagania

  • student IV lub V roku prawa lub też absolwent prawa albo aplikant I roku prawa
  • dobra znajomość (co najmniej poziom B2) języka angielskiego w mowie i piśmie
  • • zainteresowanie i bardzo dobre wyniki w nauce w następujących dziedzinach prawa: prawo spółek handlowych, prawo cywilne (rzeczowe i prawo zobowiązań), postępowanie cywilne

Zadania

  • wspieranie adwokatów w świadczeniu usług doradztwa prawnego w zakresie: obsługi spółek prawa handlowego, obrotu nieruchomościami, umów w procesie inwestycyjnym (umowy projektowe, umowy budowlane),