Numer referencyjny
110767/2021

Redaktor/ copywriter

Oferta ważna do
2021-07-10
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Kamila Chrastek
Adres e-mail
kariera@bluewhalepress.pl
Telefon
609 023 836

Pracodawca

Blue Whale Press Sp. z o.o.
Blue Whale Press to wydawca tematycznych portali informacyjnych. Tworzymy bazę ponad stu serwisów w dziesięciu kategoriach tematycznych, takich jak: moda i uroda, dom i ogród, sport i hobby czy motoryzacja i transport. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii skutecznie wspieramy sklepy internetowe w zwiększaniu widoczności i podwyższaniu konwersji. Przykładowe portale wydawnictwa: domup.pl, startmoto.pl, strongo.pl.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy redaktorów/copywriterów do współpracy zdalnej, w systemie rozliczeniowym za 1000 zzs.
Do zadań na tym stanowisku będzie należało przede wszystkim tworzenie treści na wskazane tematy oraz zgodnie z przyjętym schematem działania.

Stanowisko: Redaktor/copywriter

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia w pełni zdalnej pracy,
  •  możliwość odbycia praktyk i zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w nowym, ambitnym projekcie wydawniczym,
  • pracę, którą można bez problemu łączyć ze studiami,
  • elastyczne godziny pracy,
  • starter pack, biblioteczkę pracowniczą i szkolenia,
  • możliwość budowania marki osobistej i portfolio (autorów treści podpisujemy imieniem i nazwiskiem).

Wymagania

  • lekkie pióro
  • doskonała znajomość zasad języka polskiego
  • umiejętność pracy z harmonogramem i punktualność
  • świetna samoorganizacja pracy

Zadania

  • tworzenia treści o różnorodnej tematyce (dom i ogród, styl życia, moda i uroda, motoryzacja i transport, sport i hobby, reklama i druk, elektronika i IT)
  • komunikacja z głównym koordynatorem wydawnictwa