Numer referencyjny
028

Praktyki zdalne w dziale Zarządzania Projektami

Oferta ważna do
2021-06-23
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. pomorskie
Miasto
Sopot
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Irena Pamula
Adres e-mail
jp-hr@inconventus.com
Telefon
733 878 444

Plik załącznika

Pracodawca

InConventus Group
InConventus Group Sp. z o.o. zapewnia najlepszej jakości edukację w obszarze rolnictwa. InConventus pomaga rozwijać się polskim rolnikom, oferując im dostęp do najnowszych informacji i aktualności. Czyni to poprzez organizowanie konferencji, praktycznych wydarzeń i wyjazdów edukacyjnych na farmy polskie i zagraniczne.

Aplikuj za pomocą formularza aplikacyjnego: https://inconventus.com/pl/praktyki-zdalne-w-dziale-zarzadzania-projektami/

PROPONUJEMY:

⦿ Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia;

⦿ Odbycie bezpłatnych 3-miesięcznych praktyk w wymiarze 20 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do własnego grafiku);

⦿ Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie zarządzania projektami;

⦿ Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych;

⦿ Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

⦿ Partnerską atmosferę współpracy w młodym, sympatycznym zespole (serio);

⦿ Możliwość korzystania z naszej firmowej biblioteczki;

⦿ Referencje po zakończeniu praktyk;

⦿ Praktyki w najbardziej dynamicznej branży.

Wymagania

  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami;
  • Umiejętność strategicznego myślenia przez pryzmat wyznaczonych celów Spółki;
  • Zdolność analityczna, dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność, otwartość na nowe wyzwania, pomysłowość i umiejętność pracy w zespole.

Zadania

  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów według przyjętej metodologii;
  • Możliwość merytorycznego i praktycznego udziału w projektach realizowanych przez Spółkę;
  • Możliwość bycia "prawą ręką" kierownika projektów w zakresie zarządzania projektami;
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie sporządzania raportów;
  • Nowe umiejętności w zakresie zarządzania czasem;
  • Dowiesz się o kluczowych parametrach projektu: zakres, jakość, harmonogram, dokumentacja, ryzyko, budżet oraz zapewnienie ich właściwej realizacji na poszczególnych etapach projektu;
  • Możliwość proponowania zmian i rozwiązań optymalizacyjnych w realizowanych projektach.