Numer referencyjny
TA-202105271301

ASYSTENT/-KA DZIAŁU TRANSPORTU

Oferta ważna do
2021-06-26
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Macierzysz, Ożarów Mazowiecki

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Centrum Logistyczne Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. zatrudni osobę.

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, pracowitą oraz cechuje Cię zorientowanie na wyniki i kreatywność, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Miejsce pracy:  Macierzysz, Ożarów Mazowiecki

OFERUJEMY:

  •  Pracę w nowoczesnej grupie logistycznej
  •  Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie i kartę sportową
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywanych zadań
  •  Praca 8.00 – 16.00, ewentualnie możliwa w innym zakresie godzinowym – do późniejszego ustalenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą strony :

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Trans-Tok Logistic Group Sp. z o.o. z siedzibą w Macierzyszu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wymagania

  • Mile widziane obycie w pracy biurowej
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i motywacja do samodzielnej pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność, sumienność i dbałość o szczegóły
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Zadania

  • Weryfikacja i rozliczanie dokumentów księgowych oraz transportowych
  • Rozliczanie kierowców i przewoźników z dokumentacji transportowej
  • Wprowadzanie danych do systemu, administracja i raportowanie
  • Administracyjne wsparcie biura
  • Obsługa reklamacji
  • Współpraca z działami operacyjnymi