Numer referencyjny
TA-202105261408

Stażysta w Dziale Digital/Dziale Sprzedaży

Oferta ważna do
2021-06-26
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Miasto
warszawa

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Cityboard Media to lider rynku reklamy zewnętrznej w Polsce

Wiemy, jak skuteczne komunikować się z klientami. Naszym priorytetem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej. Tworzymy strategie marketingowe, kreujmy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy  kampanie reklamowe w internecie. Nasza sieć outdoorowa, to kilka tysięcy nośników w 63 miastach w całym kraju. Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Na naszych tablicach reklamowych rocznie pojawia się kilka tysięcy kampanii.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Perspektywa zatrudnienia po okresie stażu.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w agencji 360.
  • System szkoleń i wsparcia merytorycznego.
  • Biuro w bardzo dobrej lokalizacji (Mokotów – niedaleko Metra Pole Mokotowskie).
  • Praca w zespole złożonym z ludzi młodych, którzy chcą się rozwijać.
  • Staż trwający 3 miesiące (lipiec-wrzesień)

Użyj formularza  na stronie :  https://cityboard.pl/kariera-menu/391-staz-w-dziale-sprzedazy lub skorzystaj z adresu: praca@cityboard.pl

Klauzulę informacyjną na temat przetwarzania Twoich danych osobowych do celów rekrutacji  znajdziesz w linku powyżej.

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu obecnego procesu rekrutacyjnego, na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Cityboard Media Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-541) przy ul. Narbutta 30 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Mam świadomość, że moja zgoda może być wycofana w każdym czasie.”

Wymagania

  • Pozytywne nastawienie do nowych zadań. Poszukujemy ludzi, którzy chcą się uczyć i rozwijać swoją karierę w firmie, która łączy outdoor i digital.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji.
  • Bardzo dobra organizacja pracy – cenimy punktualność i sumienność.
  • Dobra znajomość narzędzi digitalowych.
  • Otwartość i plastyczne podejście do realizowanych projektów.

Zadania

  • Wsparcie współpracowników w bieżących działaniach digitalowych i outdoorowych.
  • Przygotowywanie ofert z zakresu nowych mediów.
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów w zakresie marketingu 360.
  • Pomoc przy obsłudze klientów e-commerce.
  • Śledzenie trendów w obszarze digital.
  • Wsparcie w obsłudze kampanii digital.