Numer referencyjny
110707/2021

PRACOWNIK RECEPCJI W PORADNI PSYCHOLOGICZNEJ

Oferta ważna do
2021-06-24
Branża
Uroda/Rekreacja/Zdrowie
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Anna Łężna-Murczkiewicz
Adres e-mail
biuro.wroclaw@enso-terapia.pl
Telefon
502242556

Ogólnopolskie Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego ENSO Sp. z o.o. Sp.k.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się poradnią prywatną. Staramy się patrzeć na psychologię i psychoterapię w nowoczesny sposób. Współpracujemy z wieloma specjalistami, których łączy otwarte i pozbawione stereotypów spojrzenie na diagnozę i terapię psychologiczną. Aktualnie pracujemy w dwóch ośrodkach - we Wrocławiu i w Gdańsku. Myślimy o rozwoju naszej firmy w oparciu o kolejne lokalizacje w innych miastach Polski. Prowadzimy konsultacje psychologiczne, diagnozę oraz psychoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajmujemy się terapią par, terapią systemową - rodzinną i mediacjami. Oferujemy psychoterapię indywidualną i grupową, psychoterapię dzieci i młodzieży oraz konsultacje psychologiczne, psychoterapeutyczne i seksuologiczne podczas których oceniamy problem i wypracowujemy metody i strategię zaradczą.

Praca dla osoby świetnie zorganizowanej i skrupulatnej, z wysoką kulturą osobistą i umiejętnością nawiązywania życzliwego kontaktu z klientami oraz tworzenia przyjaznej atmosfery.

Oferujemy pracę w przyjemnej atmosferze w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz bezcenną możliwość kontaktu i obserwacji pracy z pacjentami poradni psychologicznej:)

Wymagania

  • student/ka psychologii
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • świetna organizacja pracy
  • umiejętność prowadzenia biura
  • solidność, dokładność, dbałość o szczegóły
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Zadania

  • organizacja biura
  • obsługa klientów polskich i anglojęzycznych
  • prowadzenie dokumentacji i grafiku
  • kontakty i nadzór nad firmami współpracującymi