Numer referencyjny
RE/2021/000767

Specjalista ds. Zakupów

Oferta ważna do
2021-06-19
Branża
Uroda/Rekreacja/Zdrowie
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Medicover
Wszystko dla Twojego zdrowia Medicover od ponad 20 lat w Polsce zapewnia swoim pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologię i kompleksową opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Medicover Polska obecny jest we wszystkich regionach Polski. Od 2009 roku posiada również własny wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Wilanowie. Więcej informacji na stronie www.medicover.pl.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Zapraszamy do składania aplikacji!

Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Wymagania

  • umiejętność szybkiego pozyskiwania danych i ich analizy
  • umiejętność poruszania się po bazach danych
  • swobodne posługiwanie się programem MS Excel
  • umiejętność priorytetyzacji zadań
  • wysoko rozwiniętyę umiejętności komunikacyjnye, sumienność i odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów będzie dodatkowym atutem

Zadania

  • realizowanie procesu zakupowego (od momentu otrzymania zapotrzebowania, poprzez tworzenie i wysyłkę zamówień, po obsługę reklamacji) we współpracy z klientami wewnętrznymi zgodnie z obowiązującymi standardami
  • praca na dedykowanym systemie zakupowym
  • bieżąca współpraca z dostawcami, dbałość o wzorowe relacje biznesowe
  • wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w rozliczeniach
  • monitorowanie terminowości dostaw oraz wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących – wykonywanie bieżących analiz oraz uczestnictwo w audytach
  • monitorowanie oraz optymalizacja kosztów w ramach wybranych kategorii
  • współtworzenie i ulepszanie procesów w obszarze zakupów