Numer referencyjny
110559/2021

SPECJALISTA IT – HELPDESK

Oferta ważna do
2021-05-02
Branża
IT - administracja/bezpieczeństwo
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Siechnice
Nie określono

Plik załącznika

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy Spółka Komandytowa
Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Współpracujemy z największymi polskimi i europejskimi instytucjami. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm, w zarządzaniu wierzytelnościami, a także w obsłudze funduszy inwestycyjnych. Zaufali nam pionierzy rynku ubezpieczeniowego, branży energetycznej i wiele innych renomowanych firm. Naszą pozycję budujemy w oparciu o jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Nasza siła tkwi w pracy zespołowej, a naszą wartością jest szacunek do ludzi.

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Masz średnie wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów na kierunku informatyka
  • Znasz bardzo dobrze środowisko Microsoft Windows, iOS, Office oraz instalację urządzeń peryferyjnych
  • Sprawnie poruszasz się w zagadnieniach sieci LAN oraz usługach katalogowych
  • Jesteś komunikatywny, lubisz pracować z ludźmi
  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz sprawnie działasz pod presja czasu

Twoje codzienne zadania:

  • Wsparcie techniczne użytkowników – helpdesk
  • Realizacja zgłoszeń użytkowników
  • Pomoc użytkownikom w zakresie korzystania z systemów informatycznych
  • Usuwanie problemów i usterek w działaniu sprzętu oraz oprogramowania
  • Instalacja, konfigurowanie, serwis sprzętu drukującego i IT
  • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: pensja + premia
  • elastyczny czas pracy (pracę jednozmianową, soboty oraz niedziele wolne)
  • wewnętrzne programy rozwojowe
  • określona ścieżka kariery
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku
  • work-life balance
  • atrakcyjna lokalizacja biura:
  • poza Wrocławiem - dojazd bez korków
  • dostępny bezpłatny parking

Dojazd do Kancelarii z Wrocławia możliwy następującymi środkami komunikacji publicznej:

  • Autobusami nr 800, 810, 820 przystanek początkowy: Galeria Dominikańska
  • Pociągiem – ze stacji: Dworzec Główny do stacji: Siechnice – czas dojazdu 10 minut

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Kancelarię Prawną HYPERION Gałek&Wspólnicy Spółka komandytowa z siedzibą pod adresem ul. Kwiatkowskiego 24 w Siechnicach (55-011), w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Kancelarię Prawną HYPERION Gałek&Wspólnicy Spółka komandytowa z siedzibą pod adresem ul. Kwiatkowskiego 24 w Siechnicach (55-011).”

Masz prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.