Numer referencyjny

2021-04-29
Wysokość wynagrodzenia
0
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Karier Biuro
Adres e-mail
biurokarier@swps.edu.pl
Telefon
225179962

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Fundacja Mladiinfo Poland

zaprasza do udziału w praktykach w obszarze:

  • projektowania innowacji
  • zarządzania
  • brandingu/ reklamy/ PR

Oczekiwania względem kandydatów/ek:

  • Osoby zainteresowane projektowaniem innowacji

W pandemii rozpoczęliśmy pracę nad innowacją w edukacji tzn. projektujemy grę w Wirtualnej Rzeczywistości, która zajmuję się kompetencjami przyszłości. Osoba na praktykach będzie naprawdę projektować tę innowację - dołączy do naszego teamu ds. innowacji.

  • Osoby zainteresowane zarządzaniem

Osoba na praktykach powinna odznaczać się wiedzą w zakresie zarządzania, umieć przedstawiać istniejące modele zarządzania i podjąć próby ich wprowadzenia w organizacji międzynarodowej pod okiem senior managera.

  • Osoby zainteresowane obszarem: branding- reklama-public relations

Osoba na tym stanowisku powinna mieć wiedzę na temat kreowania marki w mediach tradycyjnych i social mediach.

Osoby zainteresowane realizacją praktyk prosimy o wysłanie CV na adres: mladiinfopoland@gmail.com

Strona fundacji: www.mladiinfo.pl

FB: https://www.facebook.com/MladiinfoPolandVR

Instagram: https://www.instagram.com/mladiinfo_poland/

Wymagania

  • gotowość do pracy w wymiarze 1-2 godzin dziennie,
  • praca zdalna, w tym zebrania zespołu,
  • za praktyki nie jest przewidziane wynagrodzenie.

Zadania

  • W zależności od obszaru