Numer referencyjny
TA-202103261605

Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko rekrutuje_Lektor języka norweskiego online

Oferta ważna do
2021-04-16
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko rekrutuje:

Lektor języka norweskiego online Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy lektorów i lektorek do prowadzenia kursów języka norweskiego online, grupowych i indywidualnych, na różnych poziomach.

Jeśli: świetnie znasz język norweski (minimum na poziomie C1)

  • masz doświadczenie w nauczaniu online
  • interesujesz się norweską kulturą
  • lubisz pracę z ludźmi i potrafisz rozmawiać na każdy temat
  • jesteś pozytywnie nastawiony/a do życia, cierpliwy/a i kreatywny/a
  • mieszkałeś/aś jakiś czas w Norwegii

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej rekrutacji! Oferujemy: pracę w zgranym zespole pasjonatów norweskiego i Norwegii skandynawską kulturę pracy elastyczny czas pracy wsparcie metodyczne dostęp do gotowych materiałów i scenariuszy lekcji możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Czekają na Ciebie kursy do wzięcia od zaraz!

Jeżeli czujesz, że nadajemy na podobnych falach, wyślij swoje CV na adres:  zuzanna@zoozanko.pl.

Prosimy o dołączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Szkołę Języka Norweskiego Zoozanko Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wymagania

  • język norweski (minimum na poziomie C1) ●doświadczenie w nauczaniu online

Zadania

  • świetnie znasz język norweski (minimum na poziomie C1) ● masz doświadczenie w nauczaniu online ● interesujesz się norweską kulturą ● lubisz pracę z ludźmi i potrafisz rozmawiać na każdy temat ● jesteś pozytywnie nastawiony/a do życia, cierpliwy/a i kreatywny/a ● mieszkałeś/aś jakiś czas w Norwegii