Numer referencyjny
01

Redaktor / korektor

Oferta ważna do
2021-04-18
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Marcin Lepioszka
Adres e-mail
wydawnictwo@wojownicy.eu
Telefon
603121115

Pracodawca

Wojownicy
Wydawnictwo Wojownicy istnieje od 2011 roku. Specjalizujemy się w wydawaniu publikacji sportowych, militarnych i historycznych.

Korektor zajmuje się w tekście poprawą błędów językowych - ortograficznych, składniowych, interpunkcyjnych, fleksyjnych itp. ... Nie może on ingerować w styl autora, jeżeli tekst jest poprawny pod względem językowym.

Z kolei redaktor może zdecydowanie bardziej ingerować w tekst, sugerując autorowi wprowadzenie zmian.

Oferujemy możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu / praktyki.

Opiekun:  Marcin Lepioszka

Adres e-mail wydawnictwo@wojownicy.eu

Telefon 603121115

Wymagania

  • Znajomość pakietu Office (MS Word)
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy redaktora / korektora

Zadania

  • korekta i redagowanie tekstów