Numer referencyjny
110411/2021

Logopeda/neurologopeda poszukiwany:)

Oferta ważna do
2021-02-19
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
IZABELIN GMINA NIEPORĘT
Nie określono

Kontakt

Opiekun
JOANNA PALICA
Adres e-mail
fundacja@koocham.pl
Telefon
724556677

Fundacja KOOCHAM prowadzi Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne oraz Terapeutyczną Szkołę Podstawową OONIWEREK w Izabelinie ,gmina Nieporęt (15 minut z Białołęki). Poszukujemy do naszego ooniwerkowego teamu osób z doświadczeniem (i bez:) w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Nasi OONIWERKOWICZE zasługują na najlepszych nauczycieli i terapeutów, dlatego mamy nadzieję, że może jest wśród Was ktoś, kto zechce wspomóc nasze starania o koochane dzieciaki:) Co jest dla nas ważne??? • wykształcenie kierunkowe: pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika, psychologia, logopedia i inne pokrewne, • chęć do pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi, niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością sprzężoną, • znajomość lub chęć poznania metod stosowanych w komunikacji alternatywnej i wspomagającej, ponieważ nasza placówka jest nastawiona na AAC i w tym systemie pracujemy z naszymi dzieciakami! Ale to, co dla nas najważniejsze, to podejście do dzieci, które potrzebują ogromu miłości, uśmiechu od ucha do ucha, głowy pełnej pomysłów, ale przede wszystkim pozytywnego nastawienia!!!

Przedszkole i Szkoła do zadań specjalnych OONIWEREK fundacji KOOCHAM poszukuje doświadczonego logopedy/neurologopedy do prowadzenia terapii indywidualnej z dziećmi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami,
  • znajomość metod stosowanych w komunikacji alternatywnej

Zadania

  • Umowa o pracę - zatrudnienie w wymiarze 40h/20h tygodniowo,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,