Numer referencyjny
110342/2020

Media Analyst with Norwegian and English

Oferta ważna do
2020-12-09
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
inne
Miasto
praca zdalna
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Joanna Zioło
Adres e-mail
joanna.ziolo@readwiser.com
Telefon
+48795142422

Pracodawca

#myway Joanna Zioło
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że obecny rynek pracy pozwala szybko i łatwo tworzyć zespoły fachowych pracowników. Niestety coraz częściej, zarówno pracodawcy jak i pracownicy nie potrafią zbudować skutecznej współpracy. W takich sytuacjach firmy zaprzepaszczają szansę na rozwój, generują straty, a pracownicy tracą entuzjazm i szukają innego pracodawcy. Jak zatem stworzyć kompetentną załogę, z którą dopłyniesz do celu? Pomimo sztormów i przeciwnych wiatrów? Wiem, jak to zrobić. Wykształcenie psychologiczne, a potem praca dla wielu firm, setki procesów rekrutacyjnych i lata zarządzania zasobami ludzkimi – to wszystko sprawiło, że zgromadziłam bogactwo doświadczeń, które zaowocowało opracowaniem własnej koncepcji. Nazwałam ją #myway, aby udowodnić, że przy mojej pomocy każdy z Was będzie mógł wybrać własną drogę do sukcesu. Zapraszam do współpracy.

Readwiser, a London-based media analysis company, is looking for freelance analysts who speak English and Norwegian to join our team. The position is part-time, and the work will be done remotely. Pay is based on the number of analysed articles/social media posts, but after a few weeks of practice should work out in the region of 30-40PLN/hour. Training will be provided as well as articles for analysis.

The right candidate should:

Have a Windows computer with Microsoft Excel 2010 or newer,

Speak English and Norwegian fluently,

Knowledge of other languages is considered as an advantage,

Present demonstrable interest in journalism/media/international news,

Have excellent attention to detail, and an analytical mind.

If you’re interested in the position, please send you application via the link: https://bit.ly/2DCOat9.

Next stage for shortlisted candidates is an interview. Looking forward to speaking with you.

Wymagania

  • Have a Windows computer with Microsoft Excel 2010 or newer
  • Speak English and Norwegian fluently
  • Knowledge of other languages is considered as an advantage
  • Present demonstrable interest in journalism/media/international news
  • Have excellent attention to detail, and an analytical mind

Zadania

  • analysis articles/social media posts