Numer referencyjny
TA-202009091026

Asystent / Asystentka doradcy podatkowego.

Oferta ważna do
2020-10-09
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Sobieraj I Kuźmin Spółka Doradztwa Podatkowego jest firmą obecną na rynku od 1999 roku. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, oraz rachunkowości.

Oferujemy :

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne w ramach zespołu podatkowego i księgowego.

Możliwość ustalenia optymalnych godzin pracy.

Możliwość zdobycia doświadczenia w oparciu o pracę dla szerokiego spektrum klientów kancelarii

Realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju i awansu.

Korzystną lokalizację – Poznań Centrum ul. Karola Libelta 1a (5 – 7 min pieszo od UAM lub Uniwersytetu Ekonomicznego)

Prosimy o przesyłanie CV na adres :   biuro@doradcapodatkowy-sobieraj.pl     + wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Wymagania

  • Absolwent (absolwentka) lub student (studentka) ostatnich lat.
  • Chęć związania przyszłej kariery zawodowej z podatkami i rachunkowością.
  • Skrupulatność i dokładność w działaniu.
  • Dobre umiejętności organizacyjne.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia

Zadania

  • wsparcie pracowników kancelarii