Numer referencyjny
110253/2020

Copywriter - branża farmacuetyczna!

Oferta ważna do
2020-10-08
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań

Pracodawca

Conture
Conture to agencja content marketingu i copywritingu. Specjalizujemy się w tworzeniu treści dla wielu branż z Polski i z zagranicy. Nasz zespół tworzą zaangażowani i kreatywni absolwenci filologii polskiej, klasycznej i angielskiej, a także psychologii oraz dziennikarstwa. Chętnie dzielimy się wiedzą publikując nasze artykuły na portalach i w czasopismach, a także biorąc udział w wydarzeniach i targach branżowych. Conture to przede wszystkim profesjonalni copywriterzy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy tworzą treści na wysokim poziomie. Każdy z nas posiada wiedzę z zakresu SEO i związanymi z nim standardami. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę :) https://www.conture.pl/

Realizujemy długofalowy projekt dla klienta z branży farmaceutycznej i szukamy copywriterów, którzy chcieliby zająć się tworzeniem opisów leków, wyborów medycznych oraz środków spożywczych.

Mamy dla Ciebie:

  • możliwość rezerwacji wybranych ilości tekstów oraz produktów do opisania tygodniowo i miesięcznie,
  • szczegółowe wytyczne i wskazówki do każdego zlecenia,
  • wsparcie zespołu korektorów,
  • program lojalnościowy – pisz, zbieraj punkty i wymieniaj je na bonusy, takie jak bony i karty podarunkowe do Spotify, Netflix, CDA, Allegro, Empiku, czy Media Markt. :)

Forma rozliczenia: Za 1000 zzs, do wyboru FV lub umowa o dzieło.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury uzupełnij formularz aplikacyjny — tutaj:

  • załącz swoje CV z numerem kontaktowym oraz adresem e-mail,
  • dodaj plik lub link do portfolio z wybranymi realizacjami z branży farmaceutycznej,
  • uzupełnij informację o tym, jaką liczbę tekstów lub liczbę zzs możesz dla nas napisać miesięcznie/tygodniowo.

Zapewniamy stałe zlecenia na co najmniej kilka miesięcy.

Wymagania

  • masz wykształcenie medyczne/farmaceutyczne lub posiadasz doświadczenie w tworzeniu opisów leków/wyrobów,
  • nie masz problemu z oddaniem tekstów na czas,
  • potrafisz pisać zgodnie z wytycznymi klienta,
  • nie robisz błędów językowych, stylistycznych i ortograficznych,
  • rzetelność i odpowiedzialność to Twoje drugie imię,
  • chcesz tworzyć treści dla branży farmaceutycznej... …to znaczy, że trafiłeś na dobre ogłoszenie i szukamy właśnie Ciebie!

Zadania

  • Za pomocą dedykowanego systemu do pracy nad zleceniami rezerwujesz teksty, które chcesz napisać.
  • Otrzymujesz od nas szczegółowe wytyczne do każdego rodzaju zlecenia.
  • Zaczynasz tworzyć opisy na ok. 3000-7000 zzs — w zależności od rodzaju produktu.
  • Oddajesz nam tekst poprzez dedykowany system do oddawania zleceń. Twój opis trafi do weryfikacji korektora, a następnie prześlemy go do klienta.