Numer referencyjny
110247/2020

KOREKTOR

Oferta ważna do
2020-09-27
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Realizujemy dwa duże projekty (branża farmaceutyczna oraz elektroniczna) i szukamy do współpracy korektorów, którzy swoim czujnym okiem potrafią wychwycić w tekście każdy najmniejszy błąd.

Praca od zaraz.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

1) Otrzymujesz od nas teksty copywriterów.

2) W zleceniu dostajesz dokładne wytyczne od klienta, według których sprawdzasz każdy tekst.

3) Poprawiasz opisy zgodnie z wytycznymi i zasadami pisowni języka polskiego.

4) Akceptujesz poprawny tekst lub prosisz o poprawę copywritera.

5) Pracujesz na dedykowanym systemie do oddawania poprawionych tekstów.

Jeśli:

- potrafisz w mgnieniu oka wyłapać literówkę i każdego rodzaju błąd: językowy, ortograficzny, czy stylistyczny,

- bez problemu działasz na podstawie szczegółowych wytycznych klienta,

- trzymasz się terminów i lubisz szybkie tempo pracy,

to znaczy, że dobrze trafiłeś i szukamy właśnie Ciebie! :)

Dodatkowym plusem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku korektora.

Forma rozliczenia:

Do wyboru FV lub umowa o dzieło.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury wypełnij formularz:

Wymagania

  • KOREKTOR

Zadania

  • KOREKTOR