Numer referencyjny
7/2020

Praktykant/ Stażysta w Agencji Reklamowej, marketing, influencer, new business

Oferta ważna do
2020-07-19
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka

Pracodawca

Big Idea Promotions Agencja Kreatywna 360
To co dla innych jest szczytem kreatywności, dla nas jest standardem, od którego wychodzimy. Tworzymy niepowtarzalne koncepcje kreatywne i na ich podstawie realizujemy skuteczne reklamy na najwyższym światowym poziomie, zapewniając każdemu klientowi indywidualne podejście, zgodne z jego wymaganiami, aby wyróżnić produkt na tle konkurencji i nadać indywidualną osobowość marce. Jesteśmy niezwykle skuteczni w kreacji i promocji na mocno konkurencyjnych rynkach, tworzymy wyjątkowe koncepcje reklamowe, produkujemy spoty telewizyjne, radiowe, reklamy internetowe oraz niestandardowe akcje i eventy. Wykazujemy się największą kreatywnością na rynku – to klucz do naszych sukcesów. Jesteśmy zespołem cenionych ekspertów specjalizujących się w dziedzinie kreowania i realizacji strategii komunikacyjnych.

Oferujemy:

Praktyki w pięknym loftowym biurze w kamienicy w centrum Warszawy, w najmodniejszej części miasta - Plac Unii Lubelskiej, Plac Zbawiciela, Łazienki Królewskie, w gronie kreatywnych ludzi.

Możliwość pracy zdalnej.

Możliwość zatrudnienia na etat/pół etatu/ zamówienie - po miesiącu sprawdzającym w ramach aktualnych projektów.

CV prosimy przesyłać na adres: malgorzata.lendzion@bigideapromotions.pl

Wymagania

  • Student/ absolwent studiów wyższych, zainteresowany tematyką szeroko rozumianego marketingu, PR i zarządzania, new businessu
  • Osoba wykazująca duże zaangażowanie, obowiązkowość, zorganizowanie i pozytywne nastawienie do życia i pracy to idealny kandydat
  • Szukamy komunikatywnych i pro-aktywnych ludzi ukierunkowanych na cel
  • Wymagamy znajomości poprawnej polszczyzny, zasad ortografii i komunikatywności w rozmowach telefonicznych oraz sprawnego formułowania myśli
  • Premiujemy umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie i analizowania ich pod kątem realizowanych działań;
  • Premiujemy znajomość języków obcych oraz umiejętność poruszania się w social media
  • Wymagamy znajomości programów pakietu Microsoft Office, a w szczególności: Excel, Word, Power Point, które są naszym narzędziem w codziennej pracy
  • Doceniamy ludzi wielu talentów, niegrzeszących kreatywnością, którzy widzą rozwiązanie tam, gdzie inni składają broń i poddają się w przebiegach

Zadania

  • Wsparcie działu marketingu: udział w posiedzeniach kreatywnych i planowaniu strategii marketingowej social i influencer, marketing przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
  • Sporządzanie prezentacji
  • Sporządzanie briefów
  • Asysta kierownictwu w spotkaniach
  • Sporządzanie, opracowywanie i organizowanie obiegu wewnątrz firmowej dokumentacji (w tym briefów, estymacji kosztów, baz danych, itp.)
  • Kontakt z mediami
  • Pomoc w pracach biurowych m.in. sporządzanie pism i dokumentów; tworzenie baz danych
  • Poszukiwanie i analiza informacji tematycznych