Numer referencyjny
110099/2020

Stażysta w Zepole Talentów i Rozwoju (umowa zlecenie)

Oferta ważna do
2020-04-30
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Preferowane kierunki
Akademia mediatora

Pracodawca

Skanska
Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek. Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Dołącz do Zespołu Rozwoju i Talentów Skanska jako Stażysta.

Co zyskasz?

  •  6-cio miesięczny płatny staż w zgranym,entuzjastycznym zespole
  •  możliwość udziału w realizacji ciekawych projektów z obszaru edukacji i rozwoju pracowników
  • możliwość poznania kultury i sposobu funkcjonowania międzynarodowej firmy
  •  możliwość współpracy zekspertami z zakresu HR
  •  pracę w nowoczesnym biurze SPARK, blisko centrum Warszawy
  • doskonały początek kariery zawodowej

Gdzie będzie Twoje miejsce pracy?

Warszawa

Aplikuj: rekrutacja@skanska.pl

Wymagania

  • Aplikuj jeśli:
  • - posiadasz status studenta studiów magisterskich lub wieczorowych lub zaocznych (min. III rok), preferowane kierunki związane z Zasobami Ludzkimi
  • - interesujesz się tematyką Human Resources
  • - lubisz pracować z ludźmi, jesteś osoba otwartą i komunikatywną
  • - jesteś osobą dobrze zorganizowaną i systematyczną oraz posiadającą umiejętności analityczne
  • - mile widziane już pierwsze doświadczenie zawodowe w dziale zasobów ludzkich)
  • - cechujesz się samodzielnością, skrupulatnością, umiesz organizować pracę własną, planować zadania, ustalać priorytety
  • - sprawnie posługujesz się językiem angielskim
  • - sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)

Zadania

  • Będziesz zajmować się:
  • - wspieraniem Ekspertów HR w realizacji szkoleń i programów edukacyjnych dla pracowników
  • - pomocą w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych dla pracowników
  • - przygotowywaniem zestawień iraportów
  • - pomocą w tworzeniu stronyrozwojowej dla pracowników
  • - bieżącym wsparciem w innychrealizowanych przez zespół projektach
  • - nie będziesz się zajmować parzeniem kawy i herbaty – chyba że dla siebie