Numer referencyjny
TA-202003031454

Stażystka/Stażysta w Dziale Prawnym

Szczegóły

Oferta ważna do
2020-04-02
Wysokość wynagrodzenia
Nie określono
Branża
Farmacja/Biotechnologia
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. mazowieckie
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki

Pracodawca

BASF Polska Sp.
Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Czego możesz oczekiwać podczas stażu w BASF?

• Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego • Elastyczne godziny pracy

Mile widziane:

• Doświadczenie zdobyte w kancelarii prawnej lub dziale prawnym • Znajomość programów prawniczych LEX, Legalis • Znajomość niemieckiego

Wymagania

  • Status studenta na kierunku Prawo lub Administracja (Studenci 2-5 roku); Dyspozycyjność 2-3 dni w tygodniu; Doskonała organizacja pracy; Dokładność; Zaangażowanie; Komunikatywność; Bardzo dobra znajomość MS Office, Word, Excel i Power Point ;Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie (min. B2)

Zadania

  • Do Twoich zadań będzie należało między innymi: Aktualizacja i archiwizacja dokumentów; Prace sekretarskie dla Działu Prawnego; Tworzenie dokumentów (np. pełnomocnictwa, wnioski do KRS); Wsparcie Działu Prawnego w bieżącej pracy
Oferta utraciła ważność.