Numer referencyjny
110009/2020

Praktyki 2D Artist

Oferta ważna do
2020-03-19
Branża
IT - programowanie
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Preferowane kierunki
Grafika

Pracodawca

FUERO GAMES Sp. z o.o.
Fuero Games – an awarding winning game studio specializing in cross­platform (web & mobile) games based on the Unity3D. In our company, we approach everyone individually. We are not a corporation - just the opposite, come and check it yourself! We have clear responsibilities and a friendly atmosphere. Your independence is valuable to the company. We are happy to support your ideas and concepts if only the prove sensible and possible to implement. :)

Fuero Games szuka osoby na praktyki 2D Artist - może to właśnie Ty zostaniesz częścią naszego zespołu? Jesteśmy firmą, która ceni kreatywnych i utalentowanych ludzi. Oferujemy jasny zakres obowiązków i szansę na rozwój ciekawych pomysłów. Działamy na zasadach partnerskich oraz cenimy zaangażowanych pracowników. Chętnie też dzielimy się swoją wiedzę, dlatego na praktykach będziesz mieć okazję poznać specyfikę 2D Artist w firmie specjalizującej się w produkcji gier.

Sprawdź ofertę i aplikuj!

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia grafik mockupowych, assetów, prostych animacji.
  • Umiejętność obsługi programu Photoshop / Adobe XD / InDesign/ Illustrator.
  • Znajomość języka angielskiego m.in. B2.

Zadania

  • Współpraca w zakresie tworzenia concept artów.
  • Tworzenie prostych assetów według wytycznych.
  • Wsparcie Business Development Managera w kreowaniu prezentacji i materiałów reklamowych.
  • Współpraca z designerami z działu Mobile w ramach zapotrzebowania.