Numer referencyjny
110006/2020

DORADCA DS. ODSZKODOWAŃ i BEZPŁATNEGO NAJMU AUT

Oferta ważna do
2020-03-15
Wysokość wynagrodzenia
nieograniczone
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warsaw/Cracow/Poland
Preferowane kierunki
Akademia mediatora

Kontakt

Opiekun
Marcin Budzyński
Adres e-mail
marcinbudzynski1@gmail.com
Telefon
692532987

Plik załącznika

Pracodawca

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.
Europejskie Centrum Odszkodowań działa na polskim rynku od 2004 roku współpracujemy z ponad 30000 Agentami na terenie całego kraju oraz 5000 w kilku innych europejskich krajach. Współpracując z EuCO, masz możliwość oferowania osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych, przy pracy i w rolnictwie lub ich rodzinom pomoc w uzyskaniu godziwego odszkodowania. Bezproblemowo załatwisz także bezpłatne auto z OC sprawcy, jak również najem komercyjny auta dowolnej klasy. Jesteśmy organizacją o najwyższej jakości obsługi Klienta w zakresie likwidacji szkód. Dodatkowo, udostępniamy Ci nasz system informatyczny, wspomagający organizację Twojej pracy i rozliczenia między nami. Gwarantujemy gruntowne przeszkolenie oraz satysfakcjonujący system wynagrodzeń. PRACA SZCZEGÓLNIE DLA STUDENTÓW PRAWA, ZARZĄDZANIA, MARKETINGU, PSYCHOLOGII, FINANSÓW etc. Liderów organizacji społecznych, właścicieli małych firm... PRACUJESZ Z KAŻDEGO MIEJSCA POLSKI i Unii EUROPEJSKIEJ. NAUCZYMY CIĘ NOWEGO ZAWODU w Polsce -???? DORADCY DS.ODSZKODOWAŃ (NIEOGRANICZONE ZAROBKI I WIEDZA MERYTORYCZNA Z ZAKRESU PRAWA i SPRZEDAŻY) PROPONUJEMY: * Prestiżową współpracę z największą kancelarią prawną w Europie Środkowo-Wschodniej w oparciu o umowę agencyjną. Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego, ani działalności gospodarczej. * Wysokie zaliczki i prowizje bez narzucanych planów. * Czytelną i prostą ścieżkę awansu. ZAPEWNIAMY: * Dostosowanie umowy do indywidualnych potrzeb – współpraca, jako podstawowe źródło dochodu lub, jako dodatkowe nie kolidujące z inną pracą. * Bezpłatne szkolenia i materiały potrzebne do współpracy * Stała pomoc przy wdrożeniu. * Nieograniczone zarobki oraz bonusy dla aktywnych (np. użytkowanie samochodu, karty paliwowe, wycieczki zagraniczne, stała pensja dla agenta). Zapraszam na indywidualne spotkanie. Otwieramy nowy, ogromny projekt Dla studentów, absolwentów i pracowników Uniwersytetu SWPS!!! ZAPRASZAM DO POZNANIA SZCZEGÓŁÓW WSPÓŁPRACY 692-532-987 Marcin Budzyński

Europejskie Centrum Odszkodowań działa na polskim rynku od 2004 roku współpracujemy z ponad 30000 Agentami na terenie całego kraju oraz 5000 w kilku innych europejskich krajach. Współpracując z EuCO, masz możliwość oferowania osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych, przy pracy i w rolnictwie lub ich rodzinom pomoc w uzyskaniu godziwego odszkodowania. Bezproblemowo załatwisz także bezpłatne auto z OC sprawcy, jak również najem komercyjny auta dowolnej klasy.

Jesteśmy organizacją o najwyższej jakości obsługi Klienta w zakresie likwidacji szkód. Dodatkowo, udostępniamy Ci nasz system informatyczny, wspomagający organizację Twojej pracy i rozliczenia między nami. Gwarantujemy gruntowne przeszkolenie oraz satysfakcjonujący system wynagrodzeń.

PRACA SZCZEGÓLNIE DLA STUDENTÓW PRAWA, ZARZĄDZANIA, MARKETINGU, PSYCHOLOGII, FINANSÓW etc. Liderów organizacji społecznych, właścicieli małych firm... PRACUJESZ Z KAŻDEGO MIEJSCA POLSKI i Unii EUROPEJSKIEJ. NAUCZYMY CIĘ NOWEGO ZAWODU w Polsce -???? DORADCY DS.ODSZKODOWAŃ (NIEOGRANICZONE ZAROBKI I WIEDZA MERYTORYCZNA Z ZAKRESU PRAWA i SPRZEDAŻY)

PROPONUJEMY:

* Prestiżową współpracę z największą kancelarią prawną w Europie Środkowo-Wschodniej w oparciu o umowę agencyjną. Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego, ani działalności gospodarczej.

* Wysokie zaliczki i prowizje bez narzucanych planów.

* Czytelną i prostą ścieżkę awansu.

ZAPEWNIAMY:

* Dostosowanie umowy do indywidualnych potrzeb – współpraca, jako podstawowe źródło dochodu lub, jako dodatkowe nie kolidujące z inną pracą.

* Bezpłatne szkolenia i materiały potrzebne do współpracy

* Stała pomoc przy wdrożeniu.

* Nieograniczone zarobki oraz bonusy dla aktywnych (np. użytkowanie samochodu, karty paliwowe, wycieczki zagraniczne, stała pensja dla agenta).

Zapraszam na indywidualne spotkanie. Otwieramy nowy, ogromny projekt Dla studentów, absolwentów i pracowników Uniwersytetu SWPS!!!

ZAPRASZAM DO POZNANIA SZCZEGÓŁÓW WSPÓŁPRACY

692-532-987

m.budzynski@euco.pl

Wymagania

  • Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego, ani działalności gospodarczej. PRACA SZCZEGÓLNIE DLA STUDENTÓW PRAWA, ZARZĄDZANIA, MARKETINGU, PSYCHOLOGII, FINANSÓW etc. Liderów organizacji społecznych, właścicieli małych firm.

Zadania

  • *Nieograniczone zarobki (pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz) *Współpraca z największą kancelarią prawną w Europie Środkowo-Wschodniej w oparciu o umowę agencyjną. * Wysokie zaliczki i prowizje bez narzucanych planów. * Czytelna i prosta ścieżka awansu.