Numer referencyjny
110003/2020

Program praktyk letnich - WEX

Oferta ważna do
2020-03-15
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Co oferujemy:

konkurencyjne wynagrodzenie coaching Twojej kariery i dużą ilość zawodowych inspiracji dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoringu wsparcie Buddy’ego przez cały okres praktyk spotkania integracyjne

Co zrobić, by wystartować w Programie WEX?

zaaplikuj na ogłoszenie załącz CV rozwiąż test numeryczny on-line po zaliczeniu testu numerycznego, zaprosimy Cię do video interview, w którym sprawdzimy Twoją znajomość języka angielskiego na ostatnim etapie organizujemy Assessment Center dla najlepszych uczestników I już… 3,2, 1… SMART START!

Wymagania

  • W programie mogą wziąć udział osoby, które: są studentami I lub II roku studiów licencjackich, inżynierskich lub jednolitych magisterskich mają umysły analityczne i poszukują innowacji lubią pracę zespołową są gotowe wejść w świat biznesu swobodnie komunikują się w języku angielskim znają programy MS Office wiedzą, że PwC jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia kariery zawodowej … i są gotowe na wyzwania!

Zadania

  • płatne praktyki w ramach Programu WEX trwające 2 miesiące (lipiec – sierpień) jedyny program dla studentów pierwszych lat studiów sprawdzenie się w różnych zespołach w ramach struktury PwC świadomy wybór właściwej ścieżki zawodowej w przyszłości