Numer referencyjny
110000/2020

Praktykant/ka - Dział Bezpieczeństwa Informacji i Ochrony Danych Osobowych

Oferta ważna do
2020-03-18
Branża
Budownictwo/Geodezja
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki
Prawo, Prawo w biznesie

Kontakt

Opiekun
Martyna Pawul
Adres e-mail
praktyki@budimex.pl
Telefon
517125040

Pracodawca

Budimex S.A.
Jesteśmy jednym z sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie - inicjatywy utworzonej w sierpniu 2010 r. skupiającej największych generalnych wykonawców w Polsce. Więcej informacji: www.porozumieniedlabezpieczenstwa.pl

Praktykant/ka - Dział Bezpieczeństwa Informacji i Ochrony Danych Osobowych Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie: weryfikacja umów (w tym przetwarzania) (z budów i centrali) w kontekście RODO opracowywanie obowiązków informacyjnych RODO weryfikacja spełnienia przez Budowy wymagań bezpieczeństwa danych osobowych przy przekazaniu kontraktu do gwarancji

Wymagania: Od kandydatów oczekujemy: studiów na kierunku: administracja, prawo, zarządzanie, bezpieczeństwo i inne, związane z ochroną danych osobowych, min. IV rok, zainteresowania obszarem RODO, bezpieczeństwa informacji, dyspozycyjności, dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i komunikatywności.

Wymagania

  • studia na kierunku: administracja, prawo, zarządzanie, bezpieczeństwo i inne, związane z ochroną danych osobowych, min. IV rok,
  • zainteresowanie obszarem RODO, bezpieczeństwa informacji,
  • dyspozycyjność

Zadania

  • weryfikacja umów (w tym przetwarzania) (z budów i centrali) w kontekście RODO
  • opracowywanie obowiązków informacyjnych RODO
  • weryfikacja spełnienia przez Budowy wymagań bezpieczeństwa danych osobowych przy przekazaniu kontraktu do gwarancji