Numer referencyjny
109984/2020

Specjalista ds. Jakości

Oferta ważna do
2020-02-28
Branża
Produkcja/Przemysł
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Poszukujemy osoby, która rozpocznie pracę w ExeMed sp. z o.o. na stanowisku Specjalisty ds. Jakości. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań do diagnostyki i monitorowania (mobilnego oraz stacjonarnego) funkcji życiowych człowieka.

Twoje zadania :

-wdrożenia systemu u klienta

-testy systemu i urządzeń

-administracja umowami

Oferujemy:

-pracę w ciekawej i rozwijającej się firmie zajmującej się projektowaniem i produkcją zaawansowanych wyrobów medycznych
 -pracę na połowę lub na cały etat
 -miłą i przyjazną atmosferę
 -możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji
 -atrakcyjna lokalizacja biura w sercu Żoliborza, przy metrze pl. Wilsona

CV proszę wysyłać na adres: justyna.winczewska@exemed.pl

Wymagania

  • -zdolność analitycznego myślenia -dokładność -terminowość -prokliencka postawa

Zadania

  • -wdrożenia systemu u klienta -testy systemu i urządzeń -administracja umowami