Numer referencyjny
109960/2020

Staż w Dziale Strategii

Oferta ważna do
2020-02-28
Branża
Produkcja/Przemysł
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Miasto
Warszawa

Pracodawca

Anna Niewiatowska
CIECH to międzynarodowa grupa chemiczna z silną pozycją na rynkach europejskich i globalnych, dysponująca wsparciem stabilnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments). Firma eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów całego świata, oferując sodę kalcynowaną, sodę oczyszczoną, sól, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe i poliestrowe, pianki poliuretanowe oraz krzemiany i opakowania szklane. Spółka posiada osiem zakładów produkcyjnych w trzech europejskich krajach – Polsce, Niemczech i Rumunii. Od 2005 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz, od 2016 roku, na jednej z największych giełd w Europie - Börse Frankfurt.

Dołącz do nas! Mamy dla Ciebie:

  • płatny 3 miesięczny staż
  • elastyczny harmonogram godzin
  • możliwość związania się z organizacją po stażu
  • okazję do nauki od najlepszych!

Wymagania

  • znajomość podstaw finansów
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • status studenta ostatnich lat studiów
  • dyspozycyjność min. 30 godzin tygodniowo
  • analityczny umysł, orientacja na jakość i rezultat
  • samodzielność w działaniu

Zadania

  • możliwość realizacji ciekawych analitycznych zadań w dziale tworzenia strategii, przekładających się na ważne decyzje biznesowe
  • duża samodzielność i możliwość proponowania rozwiązań
  • współpraca z top management i nauka zadawania ważnych biznesowych pytań…