Numer referencyjny
109956/2020

Starszy Specjalista ds. kadr i płac

Oferta ważna do
2020-02-27
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

MMC Group Services Sp. z o.o.
Marsh & McLennan (NYSE: MMC) is the world's leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people. The company's 75,000 colleagues advise clients in over 130 countries. With annualized revenue approaching $17 billion, Marsh & McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment through four market-leading firms. Marsh advises individual and commercial clients of all sizes on insurance broking and innovative risk management solutions. Guy Carpenter develops advanced risk, reinsurance and capital strategies that help clients grow profitably and pursue emerging opportunities. Mercer delivers advice and technology-driven solutions that help organizations meet the health, wealth and career needs of a changing workforce. Oliver Wyman serves as a critical strategic, economic and brand advisor to private sector and governmental clients. For more information, visit mmc.com, follow us on LinkedIn and Twitter @mmc_global or subscribe to BRINK.

Czego się możesz spodziewać?

Jako Starszy Specjalista ds. kadr i płac będziesz mieć możliwość rozwoju osobistego w ramach obszaru kadrowo-płacowego, współpracy z zewnętrznymi dostawcami oraz klientami wewnętrznymi, będziesz uczestniczyć w globalnym projekcie stabilizacji nowego systemu płacowego i systemu czasu pracy oraz będziesz wspierać zespół i pracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Co zyskasz?

  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
  • Biuro w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w centrum Warszawy (przy II linii metra)
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, karta lunchowa, platforma szkoleniowa e-LinkedIn learning)

Zadania, którymi będziesz się zajmować:

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie administracji personalnej i płac
  • Przygotowywanie i koordynacja przepływu dokumentów kadrowo – płacowych Sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PFRON, sprawozdań do GUS
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Kluczowe kompetencje potrzebne w roli:

  • Min. 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac
  • Doskonała znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych
  • Znajomość języka angielskiego – B2
  • Nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego

Idealny kandydat:

  • Zna SAP i Workday
  • Cechuje się wysoką kulturą osobistą i zdolnościami interpersonalnymi
  • Jest skrupulatny, samodzielny i odpowiedzialny
  • Potrafi pracować w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku
  • Jest proaktywny, uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do nowych wyzwań :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim:

Marsh & McLennan Companies and its Affiliates are EOE Minority/Female/Disability/Vet/Sexual Orientation/Gender Identity employers.

Wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac, doskonała znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych, znajomość języka angielskiego – B2, nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego

Zadania

  • Przygotowywanie i koordynacja przepływu dokumentów kadrowo – płacowych
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PFRON, sprawozdań do GUS
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego
  • Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne