Numer referencyjny
109931/2020

Risk Management Konsultant w dziale Tax&Legal Services

Oferta ważna do
2020-02-21
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Co oferujemy

- umowę o pracę

- możliwość realnego wpływu na swój rozwój i ścieżkę kariery

- atrakcyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla Pracownika i członków jego najbliższej rodziny

- program kafeteryjny - m.in. kartę sportową, bilety do kina, voucher do restauracji, itp.

- wsparcie doświadczonego pracownika od pierwszego dnia pracy

- dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń, baz wiedzy, mentoringu/ coachingu, możliwość nauki i pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin

- lekarz pierwszego kontaktu dostępny w biurze

- program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację - możliwość korzystania z rozwiązań w ramach polityk Flex@PwC, PwC@Home

Wymagania

  • - wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze - dobre umiejętności analityczne - znajomość pakietu MS Office - komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów - budowanie relacji i umiejętność pracy w zespole - swobodna komunikacja w języku angielskim - doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

Zadania

  • - pomoc zespołom projektowym w wykonaniu procedur w celu świadczenia usług doradztwa podatkowego i prawnego zgodnie z obowiązującymi wymogami - przegląd dokumentacji projektowej pod kątem jej zgodności ze standardami PwC - kontakty z innymi firmami z sieci PwC w celu uzgodnienia formalnych wymagań projektowych - wsparcie w zakresie wdrożenia procedur związanych z niezależnością audytora