Numer referencyjny
TA-202001171423

Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego poszukuje stażysty w roli asystenta Komitetu Organizacyjnego Warsaw Security Forum 2020.

Oferta ważna do
2020-02-16
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Bezpłatny staż
Miasto
warszawa

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego poszukuje stażysty w roli asystenta Komitetu Organizacyjnego Warsaw Security Forum 2020. Okres odbycia bezpłatnych praktyk to trzy miesiące (z możliwością płatnego przedłużenia) w minimalnym wymiarze 20 godzin tygodniowo. Preferowana data rozpoczęcia praktyk to 3 luty 2020.

W zakres obowiązków praktykanta wchodzić będą:

• praca w zespole pod kierownictwem koordynatora;

• asysta w pisaniu i rozsyłaniu zaproszeń na Warsaw Security Forum 2020;

• prowadzenie korespondencji z partnerami wydarzenia;

• pisanie notatek i sprawozdań ze spotkań i wydarzeń;

• wsparcie zadaniowe i organizacyjne;

• pomoc biurowa tj. odbieranie i wykonywanie telefonów, korespondencja pocztowa, archiwizacja dokumentów itp.;

• wsparcie zespołu w organizacji innych wydarzeń m.in. seminariów eksperckich; Wymagania:

• znajomość języka polskiego i angielskiego – minimum na poziome C1

• znajomość aktualnych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa międzynarodowego, stosunków międzynarodowych, przemysłu obronnego;

• wykształcenie kierunkowe (stosunki międzynarodowe, europeistyka lub pokrewne);

• łatwość redagowania tekstów i korespondencji w jęz. polskim i angielskim

• duża samodzielność i zdolności organizacyjne;

• sumienność w wykonywaniu zadań;

• bardzo dobre zdolności komunikacyjne;

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Powerpoint);

• wysoka kultura osobista.

W czasie trwania praktyk istnieje możliwość bezpłatnego uczestnictwa w niektórych wydarzeniach organizowanych przez Fundację im. Kazimierza Pułaskiego oraz Europejską Akademię Dyplomacji. Praktyki kończą się wystawieniem zaświadczenia o ukończonym stażu i/lub rekomendacji.

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV oraz jeśli możliwe link do profilu na portalu LinkedIn na adres mailowy: office@pulaski.pl W tytule maila proszę prosimy wpisać „Praktyki – Warsaw Security Forum”.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)”. .

Wymagania

  • znajomość języka polskiego i angielskiego – minimum na poziome C1 • znajomość aktualnych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa międzynarodowego, stosunków międzynarodowych, przemysłu obronnego; • wykształcenie kierunkowe (stosunki międzynarodowe, europeistyka lub pokrewne); • łatwość redagowania tekstów i korespondencji w jęz. polskim i angielskim • duża samodzielność i zdolności organizacyjne; • sumienność w wykonywaniu zadań; • bardzo dobre zdolności komunikacyjne; • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Powerpoint); • wysoka kultura osobista.

Zadania

  • praca w zespole pod kierownictwem koordynatora; • asysta w pisaniu i rozsyłaniu zaproszeń na Warsaw Security Forum 2020; • prowadzenie korespondencji z partnerami wydarzenia; • pisanie notatek i sprawozdań ze spotkań i wydarzeń; • wsparcie zadaniowe i organizacyjne; • pomoc biurowa tj. odbieranie i wykonywanie telefonów, korespondencja pocztowa, archiwizacja dokumentów itp.; • wsparcie zespołu w organizacji innych wydarzeń m.in. seminariów eksperckich;