Numer referencyjny
TA-202001171159

Płatny staż w Dziale Fundraisingu i Komunikacji

Oferta ważna do
2020-02-16
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Miasto
warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Biuro Karier
Adres e-mail
biurokarier@swps.edu.pl
Telefon
225179962

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w organizacji pozarządowej, która jest częścią sieci organizacji dobroczynnych działających na całym świecie – przyjdź na płatny staż do Fundacji Habitat for Humanity Poland.

Jesteśmy organizacją dobroczynną, która działa na rzecz poprawy warunków mieszkaniowych osób niezamożnych oraz zapobiegania bezdomności.

Do dnia dzisiejszego wybudowaliśmy w Polsce 120 lokali mieszkalnych i pomogliśmy ponad czterem tysiącom osób zamieszkać w godziwych warunkach. Jeżeli podzielasz naszą wiarę w to, że na świecie każdy powinien mieć godne miejsce do życia, wesprzyj nas swoją pasją, zaangażowaniem i dotychczasowym doświadczeniem.

Obecnie szukamy osoby do działu Komunikacji i Fundraisingu przed którą staną takie wyzwania jak:

Stworzenie, bądź zaktualizowanie bazy danych potencjalnych partnerów i darczyńców,  Pomoc w przygotowaniu wydarzeń fundraisingowych,

Stworzenie rocznego kalendarza z wydarzeniami branżowymi (mieszkalnictwo, zrównoważony rozwój, kongresy biznesowe, targi wyposażenia wnętrz),

Aktualizacja danych projektowych na stronę internetową o (z)realizowanych projektach,

Pomoc przy tworzeniu platformy CRM dla Fundacji Habitat for Humanity Poland, Przygotowywanie foto raportów po akcjach wolontariackich.

Nasze oczekiwania:

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Ciekawość świata oraz otwartość na ludzi,

• Łatwość nawiązywania kontaktów,

• Kreatywność, chęć działania,

• Tzw. lekkie pióro,

• Znajomość podstawowych narzędzi PR i marketingu,

• Znajomość mediów społecznościowych. Co oferujemy:

• Płatny staż oraz elastyczne godziny pracy,

• Pracę w miejscu, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane,

• Możliwość rozwoju zawodowego, w tym realizacji swoich pomysłów,

• Pracę w niekorporacyjnym środowisku i ciągle rozwijającym się zespole,

• Możliwość poznania środowiska organizacji pozarządowych.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV wraz z krótkim listem motywacyjnym w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja(at)habitat.pl z nr referencyjnym ST/FK w tytule wiadomości. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych). Jednocześnie, informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Habitat for Humanity Poland z siedzibą w Warszawie (00-542) przy ul. Mokotowskiej 55; Przesłane w aplikacji dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych od momentu ich pozyskania przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia procesu rekrutacji. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w zakresie danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail rodo (at) habitat.pl. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu realizacji procesu rekrutacji. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Dane udostępnione w procesie rekrutacji nie będą przykazywane do podmiotów zewnętrznych. Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo do sprostowania danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych do innego administratora, prawo usunięcia danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wymagania

  • • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, Pomoc w przygotowaniu wydarzeń fundraisingowych, Stworzenie rocznego kalendarza z wydarzeniami branżowymi (mieszkalnictwo, zrównoważony rozwój, kongresy biznesowe, targi wyposażenia wnętrz) Aktualizacja danych projektowych na stronę internetową o (z)realizowanych projektach, Pomoc przy tworzeniu platformy CRM dla Fundacji Habitat for Humanity Poland, Przygotowywanie foto raportów po akcjach wolontariackich.,

Zadania

  • • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, • Ciekawość świata oraz otwartość na ludzi, • Łatwość nawiązywania kontaktów, • Kreatywność, chęć działania, • Tzw. lekkie pióro, • Znajomość podstawowych narzędzi PR i marketingu, • Znajomość mediów społecznościowych.