Numer referencyjny
109827/2019

Asystent/ka HR RESOLUTIO

Oferta ważna do
2019-12-28
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Katarzyna Czarnołęcka
Adres e-mail
rekrutacja@resolutio.pl
Telefon
22 833 65 21

Pracodawca

Resolutio
W RESOLUTIO od 15 lat tworzymy zwinne rozwiązania z zakresu zarządzania kompetencjami, zwiększając efektywność biznesu naszych Klientów. Specjalizujemy się w projektach doradczych w obszarze diagnozy i rozwoju kompetencji, audytu i projektowania procesów i narzędzi HR. Wspieramy Zespoły HR poprzez elastyczne formuły konsultacji, warsztaty dla asesorów oraz bogatą bibliotekę zadań symulacyjnych. Nasze referencje to grono blisko 200 organizacji, przeszło 7 874 uczestników sesji ADC i 18 726 odbiorców indywidualnych raportów z IZ 360°

Obecnie poszukujemy energicznej, dobrze zorganizowanej i dbającej o wysokie standardy pracy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu.

Oferujemy:

-Współpracę z firmą doradczą HR o ugruntowanej pozycji na rynku

-Możliwość poznania nowoczesnych metod oceny i rozwoju kompetencji

-Współpracę przy ciekawych projektach realizowanych dla największych polskich i międzynarodowych organizacji

-Elastyczne godziny pracy w oparciu o umowę zlecenie

-Grafik pracy dostosowany do Twoich zajęć

-Atmosferę wsparcia, szacunku i otwartej komunikacji

-Dogodną komunikacyjnie lokalizację (stacja Metro Pole Mokotowskie)

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do aplikowania :)

Swoje CV prześlij na adres rekrutacja@resolutio.pl

Może to właśnie na Ciebie czekamy?

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
  • Sprawne komunikowanie się w formie ustnej i pisemnej
  • Dobra znajomość programów MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Zaangażowanie i branie odpowiedzialności za efekty pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Otwartość na nowe wyzwania

Zadania

  • Wsparcie organizacyjne w projektach doradczych z obszaru HR
  • Przygotowanie i aktualizacja materiałów zgodnie ze standardami firmy - formatowanie i edytowanie tekstów, poligrafia, sprawdzanie poprawności danych
  • Weryfikacja i aktualizacja podstawowych baz danych