Numer referencyjny
1

psycholog - przedszkole terapeutyczne ,poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Wołominie

Oferta ważna do
2020-01-02
Wysokość wynagrodzenia
4 489 - 4 913
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Wołomin
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Katarzyna Koldraszewska
Adres e-mail
katarzyna.koldraszewska@vitautia.pl
Telefon
538178195

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w Wołominie k. Warszawy oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zatrudni: Psychologa

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie (4 489 - 4 913 zł/mies. )

pracę w oparciu o umowę o pracę ( 30. godzinny tydzień pracy z dziećmi)

dodatkowy pełnopłatny urlop,

wspaniałą atmosferę pracy, zgrany zespół współpracowników (w pracy będzie Cię wspierać zespół specjalistów (psycholog, terapeuta integracji sensorycznej, fizjoterapeuci, logopeda, neurologopedą , pedagodzy specjalni)

szeroki zakres w pełni finansowanych szkoleń.

Oczekujemy:

ukończonych studiów na kierunku psychologia, przygotowania pedagogicznego.

Mile widziane:

ukończenie dodatkowych kursów i szkoleń z pracy z dzieckiem z autyzmem oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapii ręki, terapii behawioralnej ,AAC ,itp

doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: poradnia@vitautia.pl

Wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia
  • przygotowanie pedagogiczne

Zadania

  • prowadzenie terapii psychologicznej dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju w wieku 2,5- 7 lat w przedszkolu terapeutycznym