Numer referencyjny
109777/2019

Stażysta/tka SEO

Oferta ważna do
2019-12-08
Branża
Internet/E-commerce
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Agnieszka Michałowska
Adres e-mail
rekrutacja@agencjawhites.pl
Telefon
+48 22 114 00 04

Pracodawca

Whites Sp. z o.o.
Tworzymy firmę w której chcemy pracować i z którą sami chcielibyśmy pracować. Klienci to dla nas przede wszystkim partnerzy w biznesie – ludzie którzy mają swoje cele, ambicje i marzenia, i którzy podobnie jak my chcą je realizować. Dla nas prowadzenie agencji to budowanie zaufania i wzajemne zrozumienie. Myślimy przez pryzmat celów i rozwoju biznesu naszych klientów, a nie przez narzędzia jakich do tego użyjemy, to zawsze jest dla nas wtórne i wynika ze strategii. To co nas wyróżnia to zespół najlepszych specjalistów – osób które nie tylko mają ponadprzeciętne kompetencje, ale też angażują się i czują się odpowiedzialni za to co robią i zawsze mają odwagę podpisać się pod wykonaną pracą.

Wspieramy klientów w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez lepszą widoczność w internecie, szczególnie w wyszukiwarce i mediach społecznościowych. Whites to agencja z największym działem SEO w Warszawie. Nad wysokimi pozycjami naszych klientów pracuje w tej chwili blisko 20 osób, a średni wzrost ruchu organicznego to 67% w skali roku. Te rezultaty nie byłyby możliwe bez naszych autorskich rozwiązań do zbierania i automatycznej analizy danych. Obsługujemy największe firmy takie jak: Orlen, Wirtualna Polska, Virgin Mobile, Marquard, Randstad, Allegro.

Powiększamy swój zespół, dlatego zachęcamy Cię, abyś podjął wyzwanie i dołączył do nas jako:

Stażysta/tka w dziale SEO

[Warszawa]

Szukamy Ciebie jeśli:
- masz analityczny i otwarty umysł,
- lubisz się uczyć i zadawać pytania,
-  pragniesz zdobyć wiedzę i doświadczenie w marketingu internetowym i chcesz pracować w fajnym zespole,
-  nie boisz się komputera i „ogarniasz internety”,
- znasz różnicę między wyszukiwarką, a przeglądarką i wiesz co to jest Google ???? ,
- nieobce jest Ci pojęcie copywritingu, znasz język polski i lubisz pracę ze słowami i treściami,
-  jesteś dokładny/a, samodzielny/a i potrafisz rozplanować swoją pracę i doskonale nią zarządzać,
- skutecznie rozwiązujesz problemy,
-  znasz MS Excel (warunek konieczny),
-  znasz język angielski minimum na poziomie komunikatywnym.

Z nami nauczysz się:
-  co to jest SEO i jak działa pozycjonowanie stron,
-  obsługi narzędzi oraz praktyk niezbędnych we wspieraniu widoczności stron w wyszukiwarkach,
-  wielu innych zagadnień marketingu w Internecie w zależności od predyspozycji i zainteresowań.

Dołączając do zespołu otrzymasz:
- 3-miesięczny płatny staż, jeśli się sprawdzisz – propozycję zatrudnienia jako Młodszy Specjalista SEO,
- możliwość rozwoju i nauki pod okiem specjalistów,
- niepowtarzalną atmosferę pracy w naszym klimatycznym i przestronnym biurze,
- dostęp do najnowszej wiedzy i technologii z zakresu marketingu w wyszukiwarkach.

Nasza siła tkwi w pracy zespołowej! Wszyscy pracujemy nad budowaniem partnerskich relacji z naszymi klientami. Dzielimy się wiedzą i rozwijamy się wspólnie realizując wartościowe projekty digitalowe. W ciągu ostatniego roku nasz zespół powiększył się o ponad 30 specjalistów. Razem tworzymy miejsce pracy, w którym chętnie przebywamy. Z dumą wspieramy oddolne inicjatywy, jak wewnętrzna akcja DKMS, warsztaty w Zespole Szkół w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" czy wspólny bieg w Runmageddonie. Dołącz do nas i realizuj się w Whites!

Wymagania

  • analityczny u otwarty umysł
  • znajomość MS Excel
  • angielski na poziomie minimum B2

Zadania

  • obsługa narzędzi oraz wsparcie w optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych
  • wsparcie w realizacji projektów SEO