Numer referencyjny
109728/2019

Młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

Oferta ważna do
2019-11-13
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Aleksandra Węglewicz
Adres e-mail
aleksandra.weglewicz@houseofskills.pl
Telefon
508 011 008

Pracodawca

House of Skills
House of Skills to wiodąca marka na polskim rynku usług doradczo-szkoleniowych. Specjalizujemy się w rozwoju menedżerów i organizacji. Działamy tak, aby inwestycje w rozwój ludzi i systemów zarządzania nimi przynosiły realny zwrot. Jesteśmy zespołem profesjonalistów tworzących unikalną kulturę organizacyjną, opartą o nasze wartości: dbałość, bliskość, radość. Więcej o nas na www.houseofskills.pl

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Dlaczego ta rola jest ważna?
Praca na tym stanowisku daje możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Jest to dobre miejsce dla osób lubiących pracę zespołową i kontakt z ludźmi. Z drugiej zaś strony takich, które lubią pracować w sposób poukładany i zaplanowany z wyprzedzeniem oraz które potrafią znajdować i proponować usprawnienia w rutynowych, powtarzalnych działaniach. Wsparcie młodszego specjalisty ds. organizacji szkoleń jest ważne, aby obszar programów otwartych nadal się rozwijał, a klienci House of Skills doświadczali wysokiej jakości obsługi.

Co Cię wyróżni?
• dobra umiejętność organizacji pracy, planowania i wyznaczania priorytetów,
• sumienność i dokładność,
• komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Co możemy Ci zaoferować?
• dostęp do najnowszego know how polskiego i międzynarodowego (The Ken Blanchard Companies, Fierce Inc., Hofstede Insights, Celemi),
• możliwość zdobywania doświadczeń w realizacji wymagających projektów biznesowych dla największych firm w Polsce,
• udział w szkoleniach otwartych oraz w wielu wewnętrznych inicjatywach rozwojowych,
• atmosferę życzliwości i dzielenia się wiedzą,
• pracę, która daje poczucie sensu i satysfakcji.

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?
• organizacja i administracja szkoleń otwartych w tym zarządzanie harmonogramem programów otwartych (terminy, tematy, dobór trenerów),
• wystawianie prostych dokumentów księgowych (faktur, faktur proforma),
• zapewnienie sprawnej organizacji szkoleń we współpracy z dostawcami (rezerwacja sal, catering, organizacja i logistyka etc.),
• obsługa klientów / uczestników szkoleń otwartych,
• rozwiązywanie bieżących problemów pojawiających się w trakcie i po szkoleniach (m.in. wsparcie i bieżący kontakt z trenerami),
• dbałość o jakość procesu realizacji.

Wymagania

  • w treści ogłoszenia