Numer referencyjny
109669/2019

Sprzedawca w salonie eobuwie.pl

Oferta ważna do
2019-10-17
Branża
Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

eobuwie.pl S.A.
eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Czym będziesz się zajmował?

  • Obsługą Klienta - doradca wizerunkowy Klienta,
  • Budowaniem długofalowych relacji z Klientem,
  • Pomocą przy sprzedaży w sklepie,
  • Wykładaniem towaru,
  • Pomocą w obsłudze tabletów oraz skanerów esize.me,
  • Dbaniem o dobry wizerunek marki,
  • Dbaniem o ekspozycję towaru i wygląd sklepu.

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista i nastawienie na Klienta
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • Nastawienie na osiąganie celów i wyników
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (dodatkowy atut)

Zadania

  • Stabilne warunki zatrudnienia - brak okresu próbnego, możliwość wyboru: umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy + dodatek stołeczny!
  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, CCC, modivo.pl
  • Perspektywy rozwoju zawodowego (awanse pionowe oraz poziome)
  • Pakiety benefitów, w tym bezpłatny dostęp do programu Multisport oraz prywatną opiekę medyczną