Numer referencyjny
109650/2019

Stażysta w Dziale Marketingu (staż płatny)

Oferta ważna do
2019-10-01
Branża
Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Preferowane kierunki
Digital Media

Pracodawca

VIA Wrocław Sp. z o.o.
Największe modowe centrum outletowe na Dolnym Śląsku. 5 minut od lotniska, 15 minut od centrum miasta... Tak niewiele dzieli Cię od aktualnych trendów w cenach niższych o nawet 70 %! Odkryj staranną selekcję ponad 100 światowych i lokalnych marek oferujących odzież, akcesoria i sprzęt domowy. Ale to nie wszystko! Masz ochotę na spotkanie przy aromatycznej kawie albo zdrowy obiad w rodzinnym gronie? We Wrocław Fashion Outlet dbamy o Twoje potrzeby. Czeka na Ciebie 1200 miejsc parkingowych, restauracje, kawiarnie, usługi kosmetyczne oraz plac zabaw. Odwiedź nas i poczuj na własnej skórze radość z outletowych zakupów!

Oferujemy:
 - udział w kreowaniu, realizacji i ewaluacji zintegrowanych kampanii marketingowych – online i offline
 - płatny staż w formie umowy zlecenia na 3 miesiące (z możliwością przedłużenia - w przypadku satysfakcjonującej współpracy)
 - okazję do wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w codziennej praktyce
 - zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku i poznania skutecznych case studies z europejskiego rynku retail
 - udział w wewnętrznym programie szkoleniowym
 - możliwość wdrożenia swoich pomysłów i rozwiązań, które sprawią, że Wrocław Fashion Outlet będzie odnosić kolejne sukcesy

Wymagania

  • Jeśli: - wiążesz swoją zawodową przyszłość z marketingiem i komunikacją,
  • - szczególnie interesujesz się obszarem digital marketingu,
  • - jesteś studentem/studentką ostatniego lub przedostatniego roku studiów licencjackich bądź magisterskich na kierunku marketingowym lub pokrewnym,
  • - możesz przeznaczyć na staż około 30 godzin tygodniowo - od października do grudnia 2019 r.,
  • - płynnie posługujesz się językiem angielskim,
  • - jesteś otwarty/a na naukę i zdobywanie praktycznych umiejętności,
  • - wykazujesz dużą energię do działania i chętnie wychodzisz z własną inicjatywą,
  • - nie boisz się podejmowania wyzwań i podchodzisz do powierzonych zadań z zaangażowaniem i dokładnością,
  • - a do tego moda to Twoje drugie Ja… SZUKAMY CIEBIE!

Zadania

  • Kochasz modę i nowe technologie? Chcesz zdobyć doświadczenie w inspirującym i nowoczesnym środowisku? Wrocław Fashion Outlet to obiekt należący do grupy VIA Outlets - drugiego największego operatora centrów outletowych w Europie. Obecnie do naszego Działu Marketingu poszukujemy osoby na stanowisko Stażysty, który wspólnie z Marketing Managerem będzie koordynować przebieg prowadzonych kampanii.